O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Zakościelny w końcu pokazał syna! To zdjęcie jest naprawdę rozczulające

Sabina Zięba 1 marca 2017 13:55

Maciej Zakościelny, polski aktor teatralny i filmowy, skrupulatnie chroni prywatności i nie ujawnia szczegółów ze swojego życia. Od 2014 roku spotyka się z polską modelką, Pauliną Wyką. To, że para spodziewa się dziecka, okazało się, gdy ciąża była już bardzo zaawansowana. Syn urodził się im w lipcu zeszłego roku. Do tej pory nie zdradzili imienia dziecka, ani nie pokazali jego twarzy. Zdolna modelka co jakiś czas zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z synem:

 

 

 

 

Jednak znanemu aktorowi wcześniej się to nie zdarzyło. W wieczór Oscarowy zrobił to po raz pierwszy i pochwalił się towarzystwem podczas oglądania gali. Mimo tego, że Maciej Zakościelny nie pokazał twarzy synka, to i tak wprawił swoich fanów w zachwyt, a owe zdjęcie już ma największą ilość polubień na profilu aktora. Pod zamieszczoną fotografią na Instagramie możemy znaleźć komentarze: "Maciek jak wino im starszy tym lepszy", "Najlepsze towarzystwo syna" czy "Warto powalczyć o Oscara za rolę Taty", natomiast pod tym samym zdjęciem na Facebooku aktora, fani oprócz słów uznania okazali niecierpliwość i chęć zobaczenia w okazałości potomka, pytając m. in. "Dlaczego maluszka nie widać? Ciekawam czy piękny jak tatuś" oraz "A kiedy świat zobaczy następcę tronu?".

 

 

 

#dobrze #się #ogląda #oskary2017 #w #miłym #towarzystwie 👶🏻 #oscars2017 #the #best #companion

Post udostępniony przez MAZAK (@maciej_zakoscielny)

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.