O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Zakościelny w końcu pokazał syna! To zdjęcie jest naprawdę rozczulające

Sabina Zięba 1 marca 2017 13:55

Maciej Zakościelny, polski aktor teatralny i filmowy, skrupulatnie chroni prywatności i nie ujawnia szczegółów ze swojego życia. Od 2014 roku spotyka się z polską modelką, Pauliną Wyką. To, że para spodziewa się dziecka, okazało się, gdy ciąża była już bardzo zaawansowana. Syn urodził się im w lipcu zeszłego roku. Do tej pory nie zdradzili imienia dziecka, ani nie pokazali jego twarzy. Zdolna modelka co jakiś czas zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z synem:

 

 

 

 

Jednak znanemu aktorowi wcześniej się to nie zdarzyło. W wieczór Oscarowy zrobił to po raz pierwszy i pochwalił się towarzystwem podczas oglądania gali. Mimo tego, że Maciej Zakościelny nie pokazał twarzy synka, to i tak wprawił swoich fanów w zachwyt, a owe zdjęcie już ma największą ilość polubień na profilu aktora. Pod zamieszczoną fotografią na Instagramie możemy znaleźć komentarze: "Maciek jak wino im starszy tym lepszy", "Najlepsze towarzystwo syna" czy "Warto powalczyć o Oscara za rolę Taty", natomiast pod tym samym zdjęciem na Facebooku aktora, fani oprócz słów uznania okazali niecierpliwość i chęć zobaczenia w okazałości potomka, pytając m. in. "Dlaczego maluszka nie widać? Ciekawam czy piękny jak tatuś" oraz "A kiedy świat zobaczy następcę tronu?".

 

 

 

#dobrze #się #ogląda #oskary2017 #w #miłym #towarzystwie 👶🏻 #oscars2017 #the #best #companion

Post udostępniony przez MAZAK (@maciej_zakoscielny)

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.