O NIM JEST GŁOŚNO!

Są praktycznie nierozłączni! Oto „zaginiony brat” Kendall Jenner!

Ich wspólne zdjęcia stały się już hitem sieci!

Olga Figaszewska 3 lutego 2019 18:57

W krótkim czasie zyskał ogromną popularność na całym świecie! Poznajcie "zaginionego" brata bliźniaka Kendall Jenner! Ich wspólne zdjęcia stały się już hitem sieci!

Oto zaginiony brat Kendall Jenner. Kim jest Kirby?

Rodzina Kardashianów posiada ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Jednym z nich jest mistrz Photoshopa, Kirby Jenner. Influencer uważa się za brata Kendall Jenner. Nie należy do klanu Kardashianów, jednak dziś jest nazywany jej samozwańczym członkiem. 

Z niesamowitą precyzją influencer dokleja się do zdjęć, na których jest również Kendall. Można powiedzieć, że są nierozłączni. „Ludzie ciągle pytają mnie o Photoshopa, ale ja dosłownie nawet nie wiem, co to jest”, żartuje pod jednym ze zdjęć na Instaramie.

I tak, Kirby i Kendall wspólnie pokazują się na czerwonym dywanie, pozują do kampanii zdjęciowych, a wolny czas spędzają na jedzeniu pizzy czy zakupach. Patrząc na fotografie, które publikuje w mediach społecznościowych, trudno uwierzyć, że jest tylko fanem starszej siostry Kylie dysponującym mistrzowskimi  umiejętnościami edycji zdjęć. Czy mężczyzna rzeczywiście jest zafascynowany jej osobowością i urodą? A może znalazł świetny sposób na wypromowanie się w mediach? Cóż, wypada po prostu uwierzyć w jego niewinne i zabawne małe kłamstwa. Ich „relację” śledzi na Instagramie ponad milion osób! Musicie to zobaczyć!  

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!