Zamordowana Paulina D. z Łodzi. Wyniki sekcji zwłok, zabójca
Fot. Materiały policyjne
O TYM JEST GŁOŚNO

Internauci są bezwzględni! Chcą, by zabójcę Pauliny D. spotkała śmierć...

Gruzin podejrzany o zabójstwo 28-latki wciąż przebywa na wolności!

Olga Figaszewska 31 października 2018 13:55
Zamordowana Paulina D. z Łodzi. Wyniki sekcji zwłok, zabójca
Fot. Materiały policyjne

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. Paulina D. została brutalnie zamordowana przez mężczyznę gruzińskiego pochodzenia. Interpol opublikował już wizerunek i tożsamość mordercy 28-latki. Mamuka Khetcuriani, główny podejrzany w sprawie opuścił już Polskę. Czy uda go aresztować? „Schwytanie podejrzanych to kwestia godzin”, mówił niedawno oficer policji. Internauci również nie mają co do tego wątpliwości.  W komentarzach życzą mu śmierci...

Zaginięcie i zabójstwo Pauliny D.

Paulina D. zaginęła 20 października. Dzień wcześniej wybrała się wraz ze znajomymi do jednego z klubów przy ulicy Piotrkowskiej. Po raz ostatni widziano ją u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki w sobotę o godzinie 8 rano. Kamery monitoringu zarejestrowały, że towarzyszył jej mężczyzna w wieku ok. 40-50 lat. Akcja poszukiwawcza trwała tydzień. W piątek 26 października w lasku na Stawach Jana w Łodzi odnaleziono zawinięte w folię i schowane w dużej torbie zwłoki, które należą do Pauliny D. Prokuratura poinformowała, że przyczyną śmierci były rany kłute szyi. A do morderstwa doszło prawdopodobnie na tle seksualnym. 

„Według oficera policji, który zna kulisy sprawy, 28-letnia Paulina D. zginęła od ciosów nożem zadanych w okolicę szyi. Miała też zmasakrowaną twarz, połamane kości policzkowe, złamany nos. Przed śmiercią bestialsko ją pobito. – Kobieta broniła się przed oprawcą. Stawiała opór – mówi śledczy. Zabójca miał swoją ofiarę przymuszać do uprawiania seksu. Po tym, jak odmówiła, doszło do morderstwa”, podaje serwis Wirtualna Polska.

Internauci życzą śmierci podejrzanemu o zabójstwo

W sprawie zbrodni zatrzymana została: 44-letnia Białorusinka, dwójka Gruzinów. Wciąż nie udało się schwytać głównego podejrzanego o zabójstwo. Interpol wystawił list gończy za Mamuką Khetcurianim, który przebywa już poza granicami Polski. Organy ścigania sprawdzają przejścia graniczne i miejsca zamieszkania i ewentualnego pobytu mężczyzny. Jak donosi Super Express, internautom udało się dotrzeć do jego profilu na Facebooku. W komentarzach domagają się jego śmierci.

„Zginiesz cwelu w kryminale, już się Tobą chłopaki tam zajmą!!!”, „Oby Cię śmieciu przywlekli tu za jaja przywiązane liną. Polska czeka na Twój powrót tchórzu”, „Świnia samobójstwo popełni”, „Powinno się go dorwać mieć cztery samochody podpiąć pod każdy osobno i w różne strony rozszarpać 😠😠😠😠😠😠😠😠”, czytamy w komentarzach.

Morderca Pauliny D. z Łodzi

Wiadomo, że mężczyzna ma 39 lat, urodził się w Kutaisi. W Łodzi przebywał jako pracownik fizyczny, zatrudniony na tamtejszych budowach. Mieszkał przy ulicy Żeromskiego. To właśnie tam miał dokonać brutalnego mordu na Paulinie D.

Interpol podał rysopis mężczyzny. Ma 178 cm wzrostu, zielone oczy, jego ciało jest krępej budowy, zaś w ostatnim czasie posiadał rudy zarost. Policja prosi o kontakt każdego, kto wie, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Wszystkie informacje można zgłaszać w Wydziale Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/11 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.