zaginione dziecko, zabite dziecko, bucik, dziecko
Fot. stock.adobe.com
O TYM SIĘ MÓWI

Morderstwo 10-latki z Mrowin to zaplanowana... zemsta?

Śledczy wciąż nie znają odpowiedzi na najważniejsze pytanie

Redakcja VIVA! 21 czerwca 2019 10:58
zaginione dziecko, zabite dziecko, bucik, dziecko
Fot. stock.adobe.com

Ta okrutna zbrodnia wstrząsnęła Polską. W zeszły czwartek odnaleziono ciało zaginionej 10-latki z Mrowin, Kristiny. Morderca szybko wpadł w ręce policji i przyznał się do winy, jednak śledczy wciąż próbują ustalić, czym tak naprawdę kierował się Jakub A.? Dlaczego to zrobił? Pojawiła się nowa teoria.

Jakub A. zamordował Kristinę, bo chciał się zemścić na jej matce?

Obecnie Jakub A. przebywa w areszcie, ma status niebezpiecznego przestępcy i trzymany jest w odosobnieniu, aby nie sprowokować linczu współwięźniów. Śledczy wciąż starają się ustalić, dlaczego 22-latek popełnił tak straszliwy czyn. Pierwsza, dramatyczna wersja rozwoju wydarzeń zakładała, że 10-latka stała na drodze związkowi mężczyzny z jej matką, jednak pojawił się nowy ślad. Niewykluczone, że Jakub A. zabił Kristinę, aby zemścić się na kobiecie, która odrzuciła go jako potencjalnego partnera. Przypomnijmy, że są ze sobą spokrewnieni. Według ustaleń Super Expressu, zabójca Kristiny angażował się w ten związek. Pomagał przy wykończeniu domu, ponieważ myślał, że zamieszkają tam razem i stworzą rodzinę. Właśnie ze względu na odrzucenie zaplanował zemstę.

10-letnia Kristina z Mrowin w zeszły czwartek nie wróciła po szkole do domu, i natychmiast zorganizowano akcję poszukiwawczą. Jej półnagie ciało odnalazła przypadkowa kobieta spacerująca po lesie oddalonym o 6 kilometrów od miejsca zamieszkania dziewczynki. W niedzielę policja zatrzymała mężczyznę, zarzucając mu zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. 22-letni Jakub A., student psychologii z Wrocławia, przyznał się do winy. 

zaginione dziecko, bucik, dziecko

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!