Fot. Fotolia.pl
VIVA! Tylko u nas

Gotowa na lato! Poznaj 3 najlepsze zabiegi wyszczuplające

AS 2 kwietnia 2017 11:42
Fot. Fotolia.pl

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami! Jeśli nie zacząłeś jeszcze ćwiczyć – nie panikuj. Są sposoby, dzięki którym zdążysz jeszcze pozbyć się zbędnych kilogramów i pięknie wymodelować sylwetkę zanim założysz strój kąpielowy.

 

Chirurgia plastyczna to niezawodny sposób na szybkie i skuteczne osiągnięcie wymarzonej figury. Zwłaszcza, że niektóre partie ciała bywają oporne – pomimo diety i ćwiczeń, nie możesz osiągnąć spodziewanego efektu. Wtedy z pomocą przychodzi medycyna!

 

Dzięki najnowszej technologii stosowanej w medycynie estetycznej możliwa jest liposukcja brzucha, pośladków, bioder i ramion. Nawet brzuch po ciąży może wrócić do swojego pierwotnego kształtu – bez użycia skalpela i w całkowicie bezpieczny sposób.

 

Odsysanie tłuszczu – co wybrać?

 

W ofertach gabinetów medycyny kosmetycznej można znaleźć wiele różnych zabiegów.

Który będzie dla Ciebie najlepszy?

 

Specjalnie dla Was wraz z Warszawską kliniką urody Skin Clinic wybraliśmy trzy najbardziej efektywne zabiegi wyszczuplające.

 

 

Vaser Lipo

 

Technologia Vaser Lipo to przełom w modelowaniu ciała i kształtowaniu sylwetki metodą nieinwazyjną i bezbolesną. Energia wytwarzana przez specjalne urządzenie dostaje się bezpośrednio do tkanki tłuszczowej (nawet w najtrudniej dostępne miejsca) i rozbija ją na drobne cząsteczki. Tłuszcz, który dzięki temu staje się mniej zbity, więc łatwiej jest go usunąć.

 

Zabiegi tradycyjnej liposukcji stosowane do tej pory są skuteczne, ale podczas usuwania komórek tkanki tłuszczowej, usuwają także inne tkanki znajdujące się w pobliżu.

Innowacyjność Vaser Lipo polega na tym, że nie uszkadza on nerwów ani tkanki łącznej, dlatego zabieg jest bezpieczny dla skóry i zdrowia pacjenta. Co więcej, zabieg pozwala nie tylko usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także wyrzeźbić sylwetkę – wykorzystuje do tego nadmiar tłuszczu.

 

Vaser Lipo dociera w obszary, z którymi nie radzi sobie tradycyjna liposukcja, czyli np. twarzy, szyi czy piersi.

 

Lipoliza iniekcyjna - Aqualix

 

Lipoliza iniekcyjna - Aqualix pozwala na rozbicie nagromadzonej tkanki tłuszczowej w wybranym obszarze ciała.  

 

Lipoliza wykonywana jest poprzez wstrzyknięcie substancji niszczącej tłuszcz - Aqualix. To roztwór złożony z detergentów, które mają za zadanie zniszczyć i rozbić tkankę tłuszczową. Rozbity tłuszcz trafia do wątroby i w wyniku naturalnego procesu oczyszczania się organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii, dochodzi do jego całkowitego wydalenia.

 

Aby przeprowadzić zabieg, konieczne jest wykonanie jedynie 1 lub 2 nakłuć.

 

To zabieg idealny do zastosowania w najbardziej newralgicznych partiach ciała, takich jak brzuch, uda, pośladki, boczki, biodra, okolica kolan, górna i dolna partia pleców, a także kark.

 

Liposunix Ulipo

 

Liposunix Ulipo wykorzystuje ultradźwięki o wysokiej intensywności do modelowania i wyszczuplenia sylwetki w bezpieczny i bezbolesny sposób.

 

Ultradźwięki, które dostaną się do tkanki tłuszczowej, trwale niszczą komórki tłuszczu. Następnie zostają przetworzone i po kilku tygodniach naturalnie wydalone przez organizm.

 

Warto również zaznaczyć, że ultradźwięki nie uszkadzają innych komórek czy nerwów, które znajdują się w pobliżu tkanki tłuszczowej. Nie są też szkodliwe dla skóry, nie naruszają ani jej struktury, ani naczyń krwionośnych.

 

Efekty widać już po pierwszym zabiegu chociaż dla uzyskania pełnych rezultatów zaleca się jego powtórzenie. 

 

Liposunix dociera nawet w najtrudniej dostępne miejsca, co wyróżnia go na tle innych urządzeń tego typu. Zabieg wyszczupli wybrane partie ciała np. brzuch, biodra i ramiona.

 

 

Partnerem publikacji jest klinika Skin Clinic

Skin Clinic

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?