W rolach głównych: ukochany Mateusz i syn Allan

Rafał Kowalski 25 sierpnia 2018 10:01

Edyta Górniak już nie raz dawałam wyraz swoim emocjom poprzez wpisy w mediach społecznościowych. Wokalistce zdarzało się poprzez tajemnicze lub bardziej bezpośrednie wiadomości informować swoich fanów, że w jej życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej. Dlatego kiedy ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawił się napis „Nigdy nie popełniam tego samego błędu dwa razy. Popełniam go 5 lub 6, wiesz, żeby być pewną”, wielbiciele divy byli zaniepokojeni.

Wielu z nich podejrzewało, że powyższe słowa mogą oznaczać najgorsze - rozstanie z Mateuszem Zalewskim, z którym piosenkarka jest od kilku miesięcy. Na szczęście Edyta postanowiła wszystkich zainteresowanych nie trzymać długo w napięciu i romantycznym filmikiem ukróciła wszystkie plotki o kryzysie w jej związku.

Zobaczcie screeny z zabawnego video, które pojawiło się na Instagramie Edyty Górniak. Przy okazji, dostaliśmy potwierdzenie, że syn divy Allan świetnie odnajduje się w towarzystwie nowego chłopaka mamy. Tworzą zgraną paczkę?  

1/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
1/5

Czułości wymieniane między zakochanymi zaprzeczają informacjom o kryzysie w ich związku

2/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
2/5

Ależ oni się kochają!

3/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski, Allan
Copyright @Instagram
3/5

Allan nie odstępuje mamy na krok

4/5
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
4/5

Widać, że Edyta kwitnie przy ukochanym

5/5
Edyta Górniak potwierdza związek
Copyright @instagram@edytagorniak
5/5

Odkąd piosenkarka się nim pochwaliła fanom niedługo miną dwa miesiące. Życzymy Edycie i Mateuszowi związku liczonego w latach! Lubicie tę parę?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.