Agata Młynarska, VIVA! kwiecień 2015, 8/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Za stara na własny program?! Agata Młynarska wspomina nieprzyjemne zdarzenie sprzed lat...

Kto wypowiedział te okrutne słowa?

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2020 10:46
Agata Młynarska, VIVA! kwiecień 2015, 8/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ma za sobą prawie dwadzieścia lat pracy w telewizji, masę genialnych programów i ogromne doświadczenie w pracy dziennikarza. Wielu mówi wprost, że dla Agaty Młynarskiej czas się zatrzymał, szczególnie jeśli chodzi o jej wygląd. Dziennikarka od lat promuje zdrowy tryb życia i jest świetnym przykładem na to, że warto dbać o siebie. Jak widać, niektórzy wciąż patrzą jednak tylko na metrykę, a nie na czyjeś zasługi. Agata Młynarska w rozmowie z Dzień Dobry TVN wspomina przykre wydarzenie sprzed lat. 

Agata Młynarska: „Usłyszałam, że jestem za stara”

„Ja po raz pierwszy usłyszałam, że jestem za stara, żeby wykonywać pracę, którą ty wykonujesz, Paulino, czyli prowadzić poranny program telewizyjny, który prowadziłam od wielu, wielu lat, i który współtworzyłam, w wieku 45 lat. Powiedział mi to facet w ciąży gastronomicznej, zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący - widocznie miał dosyć niespokojną noc z powodów politycznych. I pomyślałam sobie: Kurczę, jak to jest możliwe, że ja z ust takiego gościa słyszę coś takiego?!”, wyznała Agata Młynarska, wspominając wydarzenie sprzed dziesięciu lat w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Ramówka TVN
Fot. East News

Niestety nieodpowiednia lub niewłaściwa reakcja na te słowa mogłaby pogrzebać jej karierę, bowiem dziennikarka usłyszała te słowa od jednego ze swoich szefów. Agata Młynarska przyznaje, że ciężko było nie brać do siebie takiej uwagi: „I bardzo mną to wstrząsnęło. To dało impuls do tego, żeby po pierwsze nie odpuścić - zabrałam się za siebie jeszcze bardziej. Na początku oczywiście był smutek, łzy, płacz, złość, wściekłość”, mówi wprost. Przyznaje jednak, że słowa te trafiły do niej w dobrym momencie: „Pomyślałam sobie: tak nie może być, nie będzie mi nikt mówił, kiedy się kończę, a kiedy zaczynam. To musi być na moich warunkach”, wyjawia Dzień Dobry TVN.

W dojściu do tego wniosku pomogła jej terapia i ogromna praca nad sobą: „Byłam dosyć rozedrganą osobą, taką, która łatwo mogła uwierzyć w to, co inni do niej mówią, i byłam przekonana, że to oni mają rację, bo z jakiego powodu ja mam mieć rację. Kiedy zbudowałam poczucie własnej wartości, wiarę w siebie, to pomyślałam sobie: Ty dziadu jeden. Obleśny. Ty dziadu. Ja tu jestem cały czas! Ja stworzyłam tutaj tyle fantastycznych programów, a ty tu jesteś tylko przelotem, jak każdy, który tu jest szefem. A więc to nie może mieć wpływu na moje życie. Musiałam do tego dojrzeć”, mówi wprost.

Dla Agaty Młynarskiej wiek nie ma znaczenia. Dziś ma 55 lat i świetnie radzi sobie w świecie dziennikarstwa. Jej podejście można tylko naśladować!  

Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska, VIVA! 24/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.