Kanye West i Kim Kardashian
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami! Znamy płeć dziecka!

Damian Duda 16 stycznia 2018 18:40
Kanye West i Kim Kardashian
Fot. Instagram

Kim Kardashian West i Kanye West po raz trzeci zostali rodzicami! Wynajęta przez parę surogatka urodziła dziecko. Gwiazda zarzekała się, że po narodzinach syna Sainta już nigdy nie zdecyduje się na zajście w ciążę. Słowa celebrytki o tym, że ciążą była najgorszym stanem, w jakim się znajdowała, zbulwersowały internautów na całym świecie! 

Zobacz też: Synek Kim Kardashian trafił do szpitala w ciężkim stanie. „Saint West był podłączony do urządzeń z tlenem!”

Trzecie dziecko Kim Kardashian 

Gwiazdorska para doczekała się długooczekiwanego dziecka! Surogatka, która została wynajęta przez celebrytkę oraz jej męża, urodziła córeczkę. Dziecko przyszło na świat 15 stycznia 2018. Gwiazda poinformowała, że dziewczynka waży 3,35 kg. Imię córeczki Kim nie jest znane. 

Kanye i ja z radością informujemy, że na świat przyszła nasza zdrowa, piękna córeczka. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszej surogatce, która pomogła spełnić nasze marzenia i dała nam najwspanialszy prezent, o jaki mogliśmy prosić. Dziękujemy doktorom i pielęgniarkom za ich specjalną opiekę. North i Saint są niesamowicie podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki’’, oznajmiła Kim.

Kim Kardashian w ciąży?

Takie informacje pojawiały się od dłuższego czasu do momentu, kiedy do mediów trafiła wiadomość, że Kim i Kanye wynajęli surogatkę. Kim Kardashian pojęła taką decyzję z bardzo ważnego powodu. Kiedy celebrytka była w drugiej ciąży z Saintem, musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Powód? Rzadkie powikłanie ciąży, zwane łożyskiem przyrośniętym. Zamiast rozłączyć się od ściany macicy, pozostało mocno przymocowane. Lekarze odradzili gwieździe urodzenie trzeciego dziecka!

Gratulujemy! 

Zobacz też: Od sekstaśmy do imperium wartego miliony dolarów! Ile naprawdę zarabia Kim Kardashian i jaki biznes prowadzi w ukryciu?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.