Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, z kim Jarosław Bieniuk spędził Sylwestra!

Chciał zapomnieć o ciążących na nim zarzutach?

Sabina Zięba 2 stycznia 2020 12:00
Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Ubiegły rok nie był łatwy dla Jarosława Bieniuka. Wszystko za sprawą oskarżenia przez modelkę Sylwię Sz. o gwałt. Od kwietnia toczyło się głośne śledztwo i choć początkowo nikomu nie chciało się w to wierzyć, piłkarz w najbliższym czasie usłyszy zarzuty. Po zdjęciu z sylwestrowej nocy nie widać jednak, by się tym przejmował. Z kim ją spędził?

Sylwester Bieniuka

Choć sportowiec w ubiegłym roku trafił do aresztu, szybko go opuścił dzięki kaucji. Od początku nie przyznawał się do winy i twierdził, że oskarżenia jego znajomej miały na celu jedynie wyłudzenie pieniędzy. Prokuratura nie przedstawiła mu zarzutów dotyczących gwałtu - oskarżyła go jedynie o podanie modelce kokainy. W związku z tym już w tym roku stanie przed sądem.

Patrząc na zdjęcie opublikowane w Sylwestra przez Jarosława Bieniuka, nie widać, by przejmował się wizją rozprawy, mimo tego że grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Wiadomo, że piłkarz nie był ostatnio aktywny w mediach społecznościowych, lecz tym razem zrobił wyjątek.

Okazało się, że przywitanie nowego roku świętował... z rodziną. Na Instastory pokazał uroczą fotografię z dziećmi, podpisując: „Sylwester z trójką”. Na twarzach Oliwii, Jasia i Szymona, a także ich taty, widnieją szerokie uśmiechy. Widać, że doskonale się bawili!  

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Fot. Instagram

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.