Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka
Z ŻYCIA GWIAZD

Z ciążowym brzuszkiem pójdzie do ślubu? Olga Kalicka nie ma wątpliwości! 

Kiedy uroczystość?

Monika Katarzyna Krupska 5 września 2018 15:00
Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka

Ta wiadomość zelektryzowała polskie media. Olga Kalicka kilka dni temu ogłosiła, że jest w ciąży. Młoda aktorka swojego pierwszego potomka ma urodzić jeszcze w tym roku! To jednak nie jest koniec niespodzianek, bo jak dowiedział się jeden z dzienników serialowa Magda chciałaby urodzić, jako mężatka. Czy to oznacza, że para szykuje szybki ślub? 

W ciąży do ślubu? 

Ojcem dziecka i partnerem Olgi Kalickiej jest Cezary. Para zna się od 12 lat, jednak w związku są od niedawna. Jak donosi Fakt, gdy tylko Olga i Czarek dowiedzieli się o cudownej wiadomości podobno błyskawicznie zaczęli przygotowania do ślubu.

„Gdy Olka i Czarek dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, byli w siódmym niebie. Ta informacja zbliżyła ich do siebie jeszcze bardziej, już kilka dni później zaczęli rozmawiać o ślubie”, powiedziała tabloidowi znajoma pary. 

Młodej aktorce marzy się podobno piękna ceremonia kościelna, jednak z uwagi na już piąty miesiąc, parze nie uda się tak szybko zorganizować uroczystości. Zakochani rozważają inną opcję, jaką jest ślub przed urzędnikiem stanu cywilnego.

„Rozmawiają o ślubie cywilnym i prawdopodobnie zdecydują się na ten krok jeszcze przed porodem, czyli przed końcem roku”, zdradził informator gazety. 

Oldze i Cezaremu życzymy pomyślności na nowej drodze!  

 

 

Olga Kalicka, Olga Kalicka jest w ciąży
Fot. Olga Kalicka, Instagram/@olgakalicka

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.