WIDEO VIVY!

Ponad 50 znanych nazwisk, 300 zadowolonych dzieci i niezliczona moc atrakcji...

Byliśmy z kamerą na XIV „Noworocznym obiedzie z gwiazdami”

Rafał Kowalski 4 marca 2019 17:49

Już po raz czternasty udało się zmobilizować plejadę gwiazd do spotkania z głodnymi wrażeń dziećmi. Podopieczni kilku domów dziecka w ostatnią sobotę spotkali się ze swoimi ulubieńcami z ekranu w warszawskiej restauracji Jeff’s, gdzie po pysznym obiedzie czekało ich wiele atrakcji.

Film z XIV Noworocznego obiadu z gwiazdami

Występy muzyczne Roksany Węgiel i Marii Sadowskiej czy wspólna nauka tańca z Tomaszem Barańskim i Anną Głogowską to tylko niektóre z atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla około 300 dzieci. Między stolikami amerykańskiej restauracji w trakcie kilku godzin przewinęło się aż 50 znanych nazwisk i nikt nie odmówił pomocy w kuchni czy na sali.

A jak tę wyjątkową charytatywną imprezę zapamiętała nasza kamera? Koniecznie zobaczcie relację ekipy VIVA.pl z XIV Noworocznego obiadu z gwiazdami. I do zobaczenia za rok! 

Maria Sadowska, Noworoczny obiad z gwiazdami 2019

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach