WIDEO VIVY!

Ponad 50 znanych nazwisk, 300 zadowolonych dzieci i niezliczona moc atrakcji...

Byliśmy z kamerą na XIV „Noworocznym obiedzie z gwiazdami”

Rafał Kowalski 4 marca 2019 17:49

Już po raz czternasty udało się zmobilizować plejadę gwiazd do spotkania z głodnymi wrażeń dziećmi. Podopieczni kilku domów dziecka w ostatnią sobotę spotkali się ze swoimi ulubieńcami z ekranu w warszawskiej restauracji Jeff’s, gdzie po pysznym obiedzie czekało ich wiele atrakcji.

Film z XIV Noworocznego obiadu z gwiazdami

Występy muzyczne Roksany Węgiel i Marii Sadowskiej czy wspólna nauka tańca z Tomaszem Barańskim i Anną Głogowską to tylko niektóre z atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla około 300 dzieci. Między stolikami amerykańskiej restauracji w trakcie kilku godzin przewinęło się aż 50 znanych nazwisk i nikt nie odmówił pomocy w kuchni czy na sali.

A jak tę wyjątkową charytatywną imprezę zapamiętała nasza kamera? Koniecznie zobaczcie relację ekipy VIVA.pl z XIV Noworocznego obiadu z gwiazdami. I do zobaczenia za rok! 

Maria Sadowska, Noworoczny obiad z gwiazdami 2019

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.