WIDEO VIVY!

Ponad 50 znanych nazwisk, 300 zadowolonych dzieci i niezliczona moc atrakcji...

Byliśmy z kamerą na XIV „Noworocznym obiedzie z gwiazdami”

Rafał Kowalski 4 marca 2019 17:49

Już po raz czternasty udało się zmobilizować plejadę gwiazd do spotkania z głodnymi wrażeń dziećmi. Podopieczni kilku domów dziecka w ostatnią sobotę spotkali się ze swoimi ulubieńcami z ekranu w warszawskiej restauracji Jeff’s, gdzie po pysznym obiedzie czekało ich wiele atrakcji.

Film z XIV Noworocznego obiadu z gwiazdami

Występy muzyczne Roksany Węgiel i Marii Sadowskiej czy wspólna nauka tańca z Tomaszem Barańskim i Anną Głogowską to tylko niektóre z atrakcji, które organizatorzy przygotowali dla około 300 dzieci. Między stolikami amerykańskiej restauracji w trakcie kilku godzin przewinęło się aż 50 znanych nazwisk i nikt nie odmówił pomocy w kuchni czy na sali.

A jak tę wyjątkową charytatywną imprezę zapamiętała nasza kamera? Koniecznie zobaczcie relację ekipy VIVA.pl z XIV Noworocznego obiadu z gwiazdami. I do zobaczenia za rok! 

Maria Sadowska, Noworoczny obiad z gwiazdami 2019

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.