Michael Schumacher
Fot. ASSOCIATED PRESS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Do sieci przedostał się wzruszający list autorstwa żony Michaela Schumachera...

„Jest wojownikiem!”

Rafał Kowalski 15 listopada 2018 07:14
Michael Schumacher
Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Pięć lat temu podczas jazdy na nartach Michael Schumacher doznał groźnego upadku. Całe zajście skończyło się dla sportowca tragicznie, ponieważ od tamtej pory pozostaje on w śpiączce. Stan rajdowca nie jest najlepszy, ale wielbiciele z całego świata cały czas wysyłają mu dobre życzenia i dobre słowa. Jedne z nich dotarły aż do żony Schumachera…

List żony Michaela Schumachera do niemieckiego muzyka

Kilka dni temu do sieci wypłynęła treść listu, który Corinna Schumacher odręcznie napisała kilka lat temu. Niedługo po wypadku Schumachera niemiecki muzyk Sasch Herchenbach napisał bowiem dla sportowca utwór, którym chciał przekazać, że bardzo mu kibicuje. Pieść zatytułowaną Born to Fight odsłuchała ukochana rajdowca, która od razu odpisała artyście. Dziś wiemy już, co konkretnie.

„Chciałbym serdecznie podziękować za wiadomość i miły prezent, który pomoże nam przejść przez ten trudny czas. Dobrze jest otrzymywać tak wiele serdecznych życzeń i innych dodających otuchy słów, które są wspaniałym wsparciem dla naszej rodziny. Wszyscy wiemy, że Michael jest wojownikiem i nigdy się nie podda”, podał dziennik The Sun.

Przypomnijmy, że dziś Michael Schumacher znajduje się w swojej szwajcarskiej luksusowej posiadłości. Na co dzień opiekuje się nim kilku masażystów i fizjoterapeuta. Wszyscy oni dbają o to, by mięśnie mistrza kierownicy nie zwiotczały. Za usługi lekarzy i sprzęt ukochana kierowcy rajdowego płaci podobno aż pół miliona złotych tygodniowo.

Rodzina ma nadzieję, że rajdowiec wybudzi się ze śpiączki i będzie jeszcze mógł normalnie funkcjonować. Mniej optymistycznego zdania są specjaliści, ale to czas pokaże, czy nastąpi cud… 

Michael i Corinna Schumacher
Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Michael i Corinna Schumacher
Fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.