Angelina Jolie i Maddox
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

„Dzieci to najlepsi przyjaciele jakich miałam”, wyznaje Angelina Jolie w pierwszym wywiadzie z synem Maddoxem

Weronika Kostyra 15 września 2017 17:00
Angelina Jolie i Maddox
Fot. East News

 

Po roku, który Angelina Jolie poświęciła na ułożenie swojego życia na nowo po rozstaniu z Bradem Pittem, aktorka powróciła do show-biznesu. Promuje najnowszy film, który wyprodukowała i zdecydowała się opowiedzieć o swoich przeżyciach w szczerych wywiadach...

 

Angelina Jolie o dzieciach

W niedawnej rozmowie z „New York Times” wyznała, że dzieci są jej najlepszymi przyjaciółmi, a w czasie rozwodu były dla niej dużym wsparciem i dawały jej siłę. Krytyka otoczenia jej nie obchodzi. Liczy się jedynie ze zdaniem szóstki swoich dzieci. „Nigdy nie chciałam być kimś, kogo wszyscy rozumieją i lubią. Nie mam z tym problemu. Najważniejsze, że ja wiem kim jestem i dzieci to wiedzą, powiedziała i dodała: „To najlepsi przyjaciele jakich miałam”. W dramatycznej i trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się cała rodzina, aktorka dbała przede wszystkim o dobro pociech. Angelina wspomina, że syn Knox powiedział jej kiedyś: „Kto chce być normalny. My nie jesteśmy normalni”.

 

W innym wywiadzie dodała więcej szczegółów: „Wszystko kręci się wokół dzieci. Nie pracowałam przez rok, ponieważ potrzebowały mnie w domu. Wszystko po prostu się zatrzymało”, powiedziała w rozmowie z „People”. „Wszystkim zdarzają się gorsze momenty, ale jako matka mam obowiązek stawiać dzieci na pierwszym miejscu. Ich charaktery kształtują się teraz, dlatego wszystko inne stoi na dalszym planie”, dodała. Aktorce przerwa była potrzebna i bardzo jej pomogła, „czuję się silniejsza”, twierdzi. W słynnym wywiadzie dla „Vanity Fair” wyznała, że na ten czas stała się prawdziwą gospodynią domową.

 

Aktorka wie jak ważna jest przyjaźń matki i dzieci. W wywiadzie Jolie opowiada o tym, jak straciła matkę, Marcheline Bertrand, która umarła na raka 10 lat temu. Gwiazda tęskni za nią teraz bardziej niż kiedykolwiek. Mówi, że zdrowie jej samej jest jak dotąd dobre po tym, jak przeszła zabiegi prewencyjne, aby zmniejszyć ryzyko raka piersi i jajników.

 

Angelina Jolie z dziećmi w Toronto
Fot. East News

 

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstanie ogłosili już rok temu, ale rozwód wciąż się nie zakończył. Angelina walczy o pełne prawa do opieki nad dziećmi. Mimo to wszyscy doszli już do siebie po dłuższym pobycie w domu. Teraz chcą podróżować, rodzina jest gotowa na nowe przygody. Aktorka nieraz zabierała dzieci na plany filmowe czy festiwale. Konsultuje też z rodziną swoje decyzje i role: „Naprawdę siadam z nimi i rozmawiam, bo wszystko wywiera na nie wpływ. Każde miejsce i projekt muszę dostosować do tego, ile oni są w stanie znieść”.

 

Zobacz także: Dawno niewidziana Angelina Jolie zabrała dzieci na festiwal filmowy w Toronto. Rzeczywiście jest za chuda?

 

Jest bardzo dumna z tego, że synowie Maddox i Pax pomagali przy tworzeniu filmu „Firts They Killed My Father”. Pomysł ten wziął się z jej wieloletniej miłości do Kambodży, gdzie adoptowała Maddoxa w 2002 roku. Od 14 lat jest też zaangażowana w pomoc humanitarną krajowi. „Chciałam, żeby Maddox zobaczył jak niesamowity jest jego kraj”, mówi.

 

Pierwszy wywiad najstarszego syna Angeliny Jolie

Maddox Jolie-Pitt także udzielił swojego pierwszego wywiadu dla magazynu „People”. Razem z matką promuje film „First They Killed My Father”, którego Angelina jest producentką, a syn jej asystował. „Jest zabawna i łatwo się z nią pracuje. Jest cudem”, powiedział Maddox, najstarsze z jej dzieci. „Próbowałem pomóc jak tylko mogłem”, to oznacza, że brał udział w spotkaniach, pomagał przy scenariuszu czy przygotowywanie planu do zdjęć.

 

Mama powiedziała o nim „Maddox zna siebie i jeżeli mówi, że jest gotowy, wiedziałam, że tak jest. Często wyjeżdża do Kambodży, ale to były całe cztery tam. Czas spędził na czytaniu, słuchaniu, nauce i chłonięciu wszystkiego, co związane z kulturą i krajem, nie wyłączając trudnych momentów historii”.

 

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

 

Zobacz także: Jak wygląda życie Angeliny Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem? Aktorka zmieniła swoje priorytety i nauczyła się...

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.