Występ Edyty Górniak na Sylwestra Lady Marmalade
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Tak Górniak wystąpi podczas dzisiejszego Sylwestra [WIDEO]

Diwa zaskoczyła repertuarem

chimera 31 grudnia 2013 11:27
Występ Edyty Górniak na Sylwestra Lady Marmalade
Fot. ONS

Już dzisiaj telewizje powalczą o oglądalność podczas sylwestrowych koncertów. W tym roku transmisję z aż czterech miast przygotowały TVN, Polsat, TVP i TVP Polonia. Jednym z największych pod względem występujących gwiazd, będzie koncert we Wrocławiu. Na jednej scenie wystąpią Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Bednarek, Marika, Kora i wiele innych.

Artyści mają już za sobą pierwszą próbę. Na scenie wykonali piosenki w stylu disco, który jest motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra w TVP. Do sieci trafiło wideo z występu Edyty Górniak. Jak już informowaliśmy was, diwa zaśpiewała cover "Lady Marmalade" w towarzystwie finalistów 3. edycji "The Voice of Poland".

Przypomnijmy, że Edyta zaśpiewa także przebój "The Winner Takes It All" z rep. Abby. Z kolei Justyna Steczkowska na warsztat wzięła przebój Madonny "Hung Up".

Zobacz: Zdradzamy szczegóły występu Edyty Górniak na Sylwestra

To będzie naprawdę gorąca noc.Gwiazdy Sylwestra w TVP:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…