Występ Edyty Górniak na Sylwestra Lady Marmalade
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Tak Górniak wystąpi podczas dzisiejszego Sylwestra [WIDEO]

Diwa zaskoczyła repertuarem

chimera 31 grudnia 2013 11:27
Występ Edyty Górniak na Sylwestra Lady Marmalade
Fot. ONS

Już dzisiaj telewizje powalczą o oglądalność podczas sylwestrowych koncertów. W tym roku transmisję z aż czterech miast przygotowały TVN, Polsat, TVP i TVP Polonia. Jednym z największych pod względem występujących gwiazd, będzie koncert we Wrocławiu. Na jednej scenie wystąpią Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Bednarek, Marika, Kora i wiele innych.

Artyści mają już za sobą pierwszą próbę. Na scenie wykonali piosenki w stylu disco, który jest motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra w TVP. Do sieci trafiło wideo z występu Edyty Górniak. Jak już informowaliśmy was, diwa zaśpiewała cover "Lady Marmalade" w towarzystwie finalistów 3. edycji "The Voice of Poland".

Przypomnijmy, że Edyta zaśpiewa także przebój "The Winner Takes It All" z rep. Abby. Z kolei Justyna Steczkowska na warsztat wzięła przebój Madonny "Hung Up".

Zobacz: Zdradzamy szczegóły występu Edyty Górniak na Sylwestra

To będzie naprawdę gorąca noc.Gwiazdy Sylwestra w TVP:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.