Wystawa zdjęć Davida LaChapelle’a w Starym Browarze w Poznaniu
Fot. Davida LaChapelle/Materiały prasowe
VIVA! PHOTO AWARDS

Galę VIVA! Photo Awards 2018 uświetni wystawa zdjęć wybitnego Davida LaChapelle’a!

Finał konkursu już 20 listopada

Redakcja VIVA! 15 listopada 2018 14:45
Wystawa zdjęć Davida LaChapelle’a w Starym Browarze w Poznaniu
Fot. Davida LaChapelle/Materiały prasowe

Trwa jubileuszowa, dziesiąta edycja naszego prestiżowego konkursu fotograficznego VIVA! Photo Awards. Znamienite Jury pod przewodnictwem Ryszarda Horowitza nagrodzi prace w sześciu kategoriach: moda, uroda, reportaż, telefon, portret oraz nowej – film. Prace zostaną zaprezentowane na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się 20 listopada.

Wystawa zdjęć Davida LaChapelle’a podczas gali VIVA! Photo Awards

VIVA! Photo Awards to przede wszystkim konkurs promujący utalentowanych fotografów. Od 10 lat gali towarzyszą występy artystów i wystawy światowej klasy artystów. Rok temu były to wyjątkowe zdjęcia Sandro Millera, na których John Malkovich wcielał się w postaci wielkich Polaków: Jana Pawła II, Lecha Wałęsy i Fryderyka Chopina. W tym roku z także nie zabraknie niespodzianek! Jedną z nich będzie wyjątkowa wystawa fotografii wybitnego fotografa Davida LaChapelle’a!

LaChapelle, choć zajmuje mocne miejsce wśród największych fotografów ostatniego stulecia, zaskakuje i porusza nawet w tak mocno zdigitalizowanych i skomercjalizowanych czasach. Jego sztuka pozostaje ponadczasowa, w początkach jego kariery wydawała się bardzo nowoczesna i odważna. Obecnie doskonale odzwierciedla prędkość zdarzeń na świecie, wciąż budzi emocje i niepokój. Wystawa jego prac zatytułowana Songs To The World trwa do 10 grudnia 2018 roku Starym Browarze w Poznaniu.

Dzięki uprzejmości Starego Browaru część wystawy uświetni galę VIVA! Photo Award. Nie możemy się już doczekać! 

Viva! Photo Awards 2018
Fot. VIVA!

VIVA! PHOTO AWARDS 2018
Fot. materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?