Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramatyczne 50. urodziny Jennifer Aniston. Aktorka była krok od katastrofy lotniczej

Prywatnemu odrzutowcowi gwiazdy odpadło koło

Rafał Kowalski 17 lutego 2019 12:56
Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News

Jennifer Aniston chciała świętować swoje 50. urodziny w spektakularny sposób. Ale zamiast chwil radości przed jedną z imprez organizowanych przez aktorkę, najadła się ona wiele strachu. Wszystko przez niebezpieczną podróż prywatnym odrzutowcem, któremu w trakcie lotu odpadło koło. Na pokładzie z jubilatką byli jej bliscy i kilka sławnych osób…

50. urodziny Jennifer Aniston – dramatyczny lot do Meksyku

Według TMZ na pokładzie odrzutowca w trakcie feralnego lotu poza Jennifer Aniston znajdowała się jej znajoma z serialu Przyjaciele Courtney Fox, żona Jimmy’ego Kimmela czy ukochana Jasona Batemana. Wszystkich pasażerów, którzy przeżyli chwile grozy było dwunastu.

Na czym polegała usterka maszyny? Według relacji zagranicznych mediów podczas startu odrzutowca w Los Angeles samolotowi odpadło koło (lub według innych opona). Piloci lecieli jednak dalej w kierunku meksykańskiego Cabo San Lucas i dopiero blisko celu podjęli decyzję o powrocie do Stanów. Być może chcieli i musimy spalić w ten sposób dużą ilość paliwa, co ułatwia lądowanie. Na to awaryjne zdecydowano się na lotnisku w Ontario dopiero po kilku godzinach krążenia nad miastem.

Samo lądowanie przebiegło bez żadnych komplikacji. Wideo z tego momentu podróży Jennifer Aniston można zobaczyć w sieci. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Lotnisko w Ontario wydało oficjalne oświadczenie. „Samolot wylądował na Ontario International Airport bez problemów, z wypuszczonym podwoziem tuż po 2 po południu”, mogliśmy usłyszeć w mediach.

Nie umiemy sobie wyobrazić, jaki wielki stres musiała przeżywać aktorka i jej przyjaciele, ale na szczęście pilot wykazał się ogromnym profesjonalizmem i cała grupa z wielogodzinnym opóźnieniem dotarła na zaplanowaną imprezę w Meksyku.  

Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?