Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramatyczne 50. urodziny Jennifer Aniston. Aktorka była krok od katastrofy lotniczej

Prywatnemu odrzutowcowi gwiazdy odpadło koło

Rafał Kowalski 17 lutego 2019 12:56
Jennifer Aniston, jamnik
Fot. East News

Jennifer Aniston chciała świętować swoje 50. urodziny w spektakularny sposób. Ale zamiast chwil radości przed jedną z imprez organizowanych przez aktorkę, najadła się ona wiele strachu. Wszystko przez niebezpieczną podróż prywatnym odrzutowcem, któremu w trakcie lotu odpadło koło. Na pokładzie z jubilatką byli jej bliscy i kilka sławnych osób…

50. urodziny Jennifer Aniston – dramatyczny lot do Meksyku

Według TMZ na pokładzie odrzutowca w trakcie feralnego lotu poza Jennifer Aniston znajdowała się jej znajoma z serialu Przyjaciele Courtney Fox, żona Jimmy’ego Kimmela czy ukochana Jasona Batemana. Wszystkich pasażerów, którzy przeżyli chwile grozy było dwunastu.

Na czym polegała usterka maszyny? Według relacji zagranicznych mediów podczas startu odrzutowca w Los Angeles samolotowi odpadło koło (lub według innych opona). Piloci lecieli jednak dalej w kierunku meksykańskiego Cabo San Lucas i dopiero blisko celu podjęli decyzję o powrocie do Stanów. Być może chcieli i musimy spalić w ten sposób dużą ilość paliwa, co ułatwia lądowanie. Na to awaryjne zdecydowano się na lotnisku w Ontario dopiero po kilku godzinach krążenia nad miastem.

Samo lądowanie przebiegło bez żadnych komplikacji. Wideo z tego momentu podróży Jennifer Aniston można zobaczyć w sieci. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Lotnisko w Ontario wydało oficjalne oświadczenie. „Samolot wylądował na Ontario International Airport bez problemów, z wypuszczonym podwoziem tuż po 2 po południu”, mogliśmy usłyszeć w mediach.

Nie umiemy sobie wyobrazić, jaki wielki stres musiała przeżywać aktorka i jej przyjaciele, ale na szczęście pilot wykazał się ogromnym profesjonalizmem i cała grupa z wielogodzinnym opóźnieniem dotarła na zaplanowaną imprezę w Meksyku.  

Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.