Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska skomentowała kolizję drogową ze swoim udziałem

Aktorka opatrzyła wpis zdjęciem z auta. Co dokładnie się stało?

Rafał Kowalski 27 lutego 2020 09:58
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Sześć punktów karnych i 450 złotych mandatu. Tak zakończyło się zatrzymanie Małgorzaty Kożuchowskiej po tym, jak aktorka spowodowała we wtorek wieczorem kolizję drogową. Jej biały jaguar wpadł na mercedesa podczas zmiany pasa. Kierowcy drugiego auta nic się nie stało, ale pojazd przewrócił kilka słupków i jego maska będzie wymagała naprawy. Jak ulubienica publiczności skomentowała kolizję?

Małgorzata Kożuchowska o kolizji przy Placu Trzech Krzyży

Kilkadziesiąt godzin po wypadku, a kilka godzin po nagłośnieniu sprawy przez media, Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na skomentowanie wywołanej kolizji drogowej. „Jestem cała i zdrowa, i mój kocur też. Nikomu nic się nie stało, to była niegroźna kolizja. Wszystkim dziękuję za empatię i pozdrawiam pana Norberta”, napisała aktorka na InstaStories, mając na końcu wpisu na myśli poszkodowanego kierowcę. Gwiazda nowego serialu TVN Motyw wstawiła do sieci także selfie zrobione chwilę po zdarzeniu.

Przypomnijmy, że zdjęcia z wypadku wyciekły do sieci po tym, jak zostały opublikowane przez fanpage Wawa Hot News 24. „Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 22:00 w pobliżu Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej. Zderzyły się Jaguar (należący do znanej aktorki Małgorzaty K) i Mercedes. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzonych zostało kilka słupków oddzielających chodnik od jezdni”, relacjonowali autorzy strony.

Dodali oni też, że artystka była bardzo miła dla wszystkich uczestników i świadków zdarzenia. „Oczywiście pomimo nie do końca sprzyjającej sytuacji, bez problemu pozwoliła na wspólne zdjęcie z fanem i autograf. Wspomnianą serdeczność, pokazała również ściskając się z kierowcą Mercedesa z którym miała kolizję a także dziękując patrolowi Policji, który rozliczał to zdarzenie”, czytamy na Facebooku.

Wypadki chodzą po ludziach i nikt nie jest nieomylny. Najważniejsza informacja o tym, że nikt nie ucierpiał na szczęście została potwierdzona. 

Małgorzata Kożuchowska po wypadku
Fot. INSTASTORIES Małgorzaty Kożuchowskiej

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.