Joanna Mazur, Viva! 8/2019
Fot. BArtek Wieczorek / LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Zbiórki dla Joanny Mazur dobiegają końca. Biegaczka wyznała, na co przeznaczy 300 tys. zł

Sportsmenka będzie miała dwa nowe mieszkania?

Rafał Kowalski 24 kwietnia 2019 09:51
Joanna Mazur, Viva! 8/2019
Fot. BArtek Wieczorek / LAF AM

Dwadzieścia dni po rozpoczęciu kilku zbiórek dla Joanny Mazur możemy z pełnym przekonaniem przekazać, że okazały się one ogromnym sukcesem. Na ten moment zebrano już 300 tysięcy złotych, a akcja charytatywna jeszcze trwa. Niewidoma biegaczka zdradziła ostatnio w rozmowie z dziennikarzami, na co przeznaczy zebraną kwotę…

Joanna Mazur otrzymała mieszkanie w Krakowie

Celem zbiórek było nowe mieszkanie dla mistrzyni świata. Internat, w którym obecnie żyje Joanna Mazur ma tragiczne warunki. W największe zdumienie wprawiła widzów informacja o tym, że niewidoma sportsmenka nie ma w swoim pokoju łazienki! Zbiórki ruszyły bardzo sprawnie i trwają do dziś, ale w przedświątecznym odcinku Tańca z gwiazdami zdarzyła się nieprzewidziana sytuacja…

Po tańcu Joanny Mazur i Jana Klimenta na parkiecie zjawił się jeden z polskich przedsiębiorców, który obiecał biegaczce, że sprezentuje jej mieszkanie w Krakowie. „Ja mam to szczęście, że jako przedsiębiorca buduję nowe osiedle. Jestem zaszczycony, że mogę dać pani symboliczny klucz do mieszkania, jakie pani od nas teraz otrzymuje”, mówił Pan Zbigniew Jakubas. Dodał też, że wprowadzka będzie możliwa już w wakacje. „Trzeba tylko wybrać urządzenie kuchni, urządzenie salonu, sypialni i... to mieszkanie będzie miało jeszcze przepiękny słoneczny taras”, opowiadał poruszony biznesman.

Wynik zbiórki dla Joanny Mazur. Na co wyda pieniądze?

W związku z przygotowaną dla gwiazdy niespodzianką, internauci zaczęli się zastanawiać, na co Joanna Mazur przeznaczy 300 tysięcy złotych, które udało się uzyskać z wpłat jej wielbicieli. Teraz wszystko już wiadomo. Okazuje się, że biegaczka planuje zakup mieszkania w Warszawie. 29-latka marzyła bowiem od dawna, by mieć w stolicy swoje 4 kąty, choćby o małym metrażu. „Jak już coś wybiorę, to potem w ewentualnym remoncie na pewno pomogą mi bliscy”, powiedziała Mazur w rozmowie z magazynem Party. „Walczę o siebie, o swoje marzenia i nigdy się nie poddaję. Pieniądze są tylko środkiem, a nie celem. Wszystko, co mam, osiągnęłam ciężką pracą”, dodała.

Przypomnijmy, że biegaczka nie poddaje się także jeśli chodzi o treningi. Te, do kolejnego odcinka Tańca z gwiazdami, oraz te, które mają ją przygotować do Mistrzostw Świata w Dubaju. Te już w listopadzie. Trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich planów. 

Mieszkanie Joanny Mazur
Fot. Facebook @Taniec z Gwiazdami

Joanna Mazur, VIVA! kwiecień 2019
Fot. Bartek Wieczorem/ LAF AM

	Joanna Mazur, Viva! 8/2019
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.