ZE ŚWIATA MUZYKI

Wybitny artysta, wspaniały ojciec i mąż. Michael Bublé obchodzi 42. urodziny! EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 9 września 2017 16:00

Unika rozgłosu i skandali. Do niedawna Michaela Bublé znano jako wybitnego artystę. I choć jego kariera kwitła, dla rodziny z dnia na dzień potrafił z niej zrezygnować. Dla jego fanów był to trudny moment. Dla niego też – okazało się, że jego synek Noah ma nowotwór. Muzyk w pełni poświęcił się rodzinie, odwołał koncerty i zniknął ze świata show-biznesu. Dziś Michael Bublé obchodzi 42 urodziny i w pełni cieszy się życiem!

Polecamy:  Syn Michaela Bublé pokonał nowotwór wątroby! 3-latek jest już w pełni zdrowy

Syn Michaela Bublé ma raka

Choroba nowotworowa synka spadła na jego rodzinę dość nieoczekiwanie. Przypomnijmy, że Michael Bublé wraz z żoną Luisaną mają dwóch synów: czteroletniego Noah oraz półtorarocznego Eliasa. Na początku tego roku para podała do publicznej informacji, że ich syn Noah ma raka. Młodzi rodzice usunęli się w cień, by w pełni poświęcić się opiece nad synem. Informacja o chorobie syna Michaela Bublé wstrząsnęła fanami artysty.

Po trzech miesiącach milczenia, Bublé wydał oficjalne oświadczenie w sprawie ciężkiego stanu zdrowia Noah. „W tych trudnych chwilach, prosimy tylko o wasze modlitwy i szacunek dla naszej prywatności. Czeka nas długa podróż i mamy nadzieję, że przy wsparciu ze strony rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie, wygramy tę bitwę, jeśli Bóg pozwoli”, brzmiało oficjalne oświadczenie Michaela Bublé'a i jego żony Luisany Lopilato. Po tym opisie, zagraniczne media rozpisywały się o stanie zdrowia dziecka. Mówiono, że chemioterapia nie przynosi rezultatów. Para nie komentowała tych doniesień. Dopiero po kilku miesiącach Michale Bublé wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia syna: „Z wdzięcznością informujemy, że nasz syn Noah bardzo dobrze przeszedł proces leczenia, a lekarze bardzo optymistycznie patrzą na jego przyszłość. Był odważny, a my nadal jesteśmy od wrażeniem jego odwagi”, napisał muzyk.

Życie prywatne Michaela Bublé'a

Dziś Michael Bublé wraz z żoną coraz częściej pojawiają się na czerwonym dywanie. Tworzą jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Fani artysty już nie mogą się doczekać kiedy ten powróci do muzyki i nagra nową płytę. Na razie wokalista jednak w pełni cieszy się życiem i nieustannie spędza czas z ukochanymi synami i żoną.

Dziś Michael Buble obchodzi 42 urodziny. Zobaczcie, jak wygląda jego droga na szczyt!

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!