Michael Buble
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Wstrząsające wyznanie Michaela Buble o nowotworze 4-letniego synka! 

„Byłem w piekle’’

Damian Duda 15 lipca 2018 07:26
Michael Buble
Fot. Instagram

Kiedy do mediów przedostała się informacja o chorobie nowotworowej synka Michaela Buble, wszyscy wstrzymali oddech. Artysta udzielił właśnie pierwszego wywiadu, w którym w poruszających słowach opowiedział o najtrudniejszym etapie swojego życia, kiedy 4-letni Noah walczył z chorobą!

Michael Buble o chorobie syna

W grudniu 2016 roku chłopiec przeszedł operację usunięcia guza. Jak zdradził Buble w rozmowie z australijskim dziennikiem Herald Sun, stan zdrowia jego syna stale się poprawia.

Artysta przyznał, że to, co się wówczas wydarzyło, było dla niego niezwykle bolesnym doświadczeniem.

Byłem w piekle. Nie mówię o tym wszystkim, nawet bliskim przyjaciołom, ponieważ to strasznie bolesne. To mój chłopiec. Jest superbohaterem. Piekło zdaje się być naprawdę miłym miejscem w porównaniu z tym, co przeszliśmy. Naprawdę myślałem, że już nigdy nie wrócę do muzyki’’, wyznał Buble.

Walka synka z chorobą zmieniła wszystkie priorytety w życiu artysty. Najbardziej liczy się dla mnie rodzina. Zdrowie moich dzieci jest dla mnie najważniejsze’’, dodał muzyk. 

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.