Z ŻYCIA GWIAZD

Wstrząsające wyznanie Michaela Buble o nowotworze 4-letniego synka! 

„Byłem w piekle’’

Damian Duda 15 lipca 2018 07:26
Michael Buble
Fot. Instagram

Kiedy do mediów przedostała się informacja o chorobie nowotworowej synka Michaela Buble, wszyscy wstrzymali oddech. Artysta udzielił właśnie pierwszego wywiadu, w którym w poruszających słowach opowiedział o najtrudniejszym etapie swojego życia, kiedy 4-letni Noah walczył z chorobą!

Michael Buble o chorobie syna

W grudniu 2016 roku chłopiec przeszedł operację usunięcia guza. Jak zdradził Buble w rozmowie z australijskim dziennikiem Herald Sun, stan zdrowia jego syna stale się poprawia.

Artysta przyznał, że to, co się wówczas wydarzyło, było dla niego niezwykle bolesnym doświadczeniem.

Byłem w piekle. Nie mówię o tym wszystkim, nawet bliskim przyjaciołom, ponieważ to strasznie bolesne. To mój chłopiec. Jest superbohaterem. Piekło zdaje się być naprawdę miłym miejscem w porównaniu z tym, co przeszliśmy. Naprawdę myślałem, że już nigdy nie wrócę do muzyki’’, wyznał Buble.

Walka synka z chorobą zmieniła wszystkie priorytety w życiu artysty. Najbardziej liczy się dla mnie rodzina. Zdrowie moich dzieci jest dla mnie najważniejsze’’, dodał muzyk. 

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!