Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie i Brad Pitt wyjechali na wspólne wakacje?!

To przełom w ich relacji!

Sabina Zięba 28 lutego 2020 08:00
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Utalentowani, piękni i bogaci. Byli ukochaną parą show-biznesu dla milionów ludzi na całym świecie. Gdy w 2016 roku Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili rozstanie, nikt nie chciał w to uwierzyć. Trwający ponad 12 lat związek oficjalnie zakończył się w zeszłym roku rozwodem. Kilka kwestii jednak pozostało jeszcze do rozstrzygnięcia. Byli małżonkowie postanowili omówić je... na wspólnych wakacjach.

Sekretny wyjazd Angeliny Jolie i Brada Pitta

Kontakty Angeliny Jolie i Brada Pitta w ostatnim czasie nie należały do najłatwiejszych. Po ogłoszeniu rozstania, udzielili szczerych wywiadów i rzucili się w wir pracy - artystka na planie filmu Czarownica, natomiast przystojny gwiazdor w produkcji Tarantino, Pewnego razu... w Hollywood, za którą otrzymał drugiego Oscara. Równocześnie media donosiły o romansie aktora z Jennifer Aniston, co również nie polepszało ich stosunków. Wszystko starali się pogodzić z opieką nad szóstką dzieci, co nie zawsze było łatwe.

To właśnie kwestie wychowywania pociech oraz wspólnego majątku, nie zostały jeszcze rozstrzygnięte. Serwis Radar Online podaje, że byli partnerzy postanowili w końcu je ustalić na wspólnych wakacjach w tajnym miejscu, by być poza miejscem zamieszkania i z dala od mediów. 

Podobno na owym wyjeździe mają być obecni także prawnicy aktorów, za których pobyt zapłacą, by wszystko zostało ustalone w najdrobniejszych szczegółach. Zdają sobie sprawę, że ten wydatek zaoszczędzi im to sporo stresu i czasu. Informator portalu dodał: „Małżonkowie oczywiście będą przebywać w osobnych pokojach”.

Myślicie, że w końcu uda im się dojść do porozumienia?  

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub
Fot. ONS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.