Metamorfoza księcia Harry'ego
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„To było kilka długich nocy”. Sekret księcia Harry'ego sprzed 10 lat wyszedł na jaw!

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2017 07:30
Metamorfoza księcia Harry'ego
Fot. East News

To wyznanie zelektryzowało wszystkich! Ronnie Vannucci, perkusista „The Killers”, powiedział, że 10 lat temu spędził razem z księciem Harrym kilka nocy… Co się wtedy wydarzyło?

Przeczytaj: Na jaw wyszedł kolejny sekret księżnej Diany! Prawdę wyznano dwadzieścia lat po jej śmierci

Znajomość księcia Harry'ego z „The Killers”

O tym, że książę Harry lubił w młodości dobrze się bawić, wiadomo nie od dziś. W najnowszym wydaniu gazety „The Sun” możemy przeczytać o znajomości Harry'ego z zespołem „The Killers”. Perkusista Ronnie Vannucci wspomina ich wspólną przygodę z… muzyką: Pojawił się na jednym z naszych koncertów i wtedy się poznaliśmy. To było kilka długich nocy”. Książę Harry i „The Killers” urządzali sobie wspólne „jam session”. Podobno Harry chętnie rzucał pomysły na kolejne utwory i sesje przeciągały się do rana. Nikt nie przejmował się królewskim protokołem. „Można śmiało powiedzieć, że nie dorastaliśmy ze świadomością posiadania rodziny królewskiej. Nie wiedziałem więc, jak się zachować, gdy spotkam kogoś takiego. Może właśnie dlatego wszystko wyszło tak naturalnie”, opowiada Vannucci.

Polecamy: Książę William i książę Harry w poruszających słowach w najnowszym dokumencie o mamie

Wybryki księcia Harry'ego

Tego rodzaju zachowanie nie jest zgodne z królewską etykietą, ale książę Harry w młodości dopuszczał się większych przewinień niż muzyczne sesje. Sowicie zakrapiane imprezy, paradowanie w kostiumie nazisty czy palenie marihuany… Harry ma za sobą okres prawdziwego młodzieńczego buntu. Książę Karol próbował edukować syna, wysyłając go do pobliskiego ośrodka odwykowego, by od specjalistów usłyszał, jak niebezpieczne jest sięganie po narkotyki czy alkohol, ale na niewiele się to zdało. Paparazzi wielokrotnie przyłapywali Harry'ego w stanie wskazującym na spożycie. W londyńskich kręgach książę został zapamiętany jako ten, który z parkietu schodzi ostatni. Nie narzekał też na powodzenie u dziewczyn.  Wykorzystywał swój urok osobisty i pochodzenie podrywając kelnerki, modelki i aktorki. „To jeden z najmilszych dzieciaków, jakich spotkałam, i lojalny przyjaciel. No i kto z nas nie lubi buntowników?”, pisała o nim w biografii Sanda Henney. 

Mówi się, że dopiero armia zrobiła z niego prawdziwego mężczyznę. Wykańczające treningi, pobudki o świcie i rygorystyczne warunki zrobiły swoje. Skończyło się przekraczanie granic i popisywanie przed znajomymi. Gdy w mediach pojawiły się zdjęcia nagiego Harry'ego z imprezy, dowódca sztabu generalnego skomentował je krótko: „Oficer armii brytyjskiej nie pokazuje się publicznie bez ubrania – sekcja 64, nieodpowiednie zachowanie!”.  Przełożeni dali mu prawdziwy wycisk, ale przy okazji okazało się, że Harry jest jednym z najzdolniejszych pilotów, z którym mieli okazję pracować.

Polecamy: Dziś przykładny obywatel, kiedyś bohater skandali. Oto najgłośniejsze wpadki księcia Harry'ego

Metamorfoza księcia Harry'ego

Dziś książę Harry zupełnie nie przypomina zbuntowanego chłopaka sprzed lat. Udziela się charytatywnie, reprezentuje królową w zagranicznych podróżach… Sprawia wrażenie ułożonego, dojrzałego mężczyzny. Od ubiegłego roku jest w oficjalnym związku z aktorką Meghan Markle. Czy to naprawdę koniec wybryków księcia? To się jeszcze okaże. Jak mówi jeden z jego kolegów „On może sprawić, że monarchia przetrwa kolejne 200 lat, albo że jutro zadrży w posadach”.

Polecamy: Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Grób księżnej Diany jest pusty…?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.