Pytanie na śniadanie, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel
Fot. Instagram/@pytanienasniadanie
O TYM SIĘ MÓWI

Wpadka w Pytaniu na śniadanie. Jak zareagowali prowadzący? 

„Porozmawiamy o tym później, co tu zrobiłaś”, żartował Tomasz Kammel

Olga Figaszewska 24 stycznia 2021 17:05
Pytanie na śniadanie, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel
Fot. Instagram/@pytanienasniadanie

W programach na żywo wielu sytuacji nie da się przewidzieć. A co za tym idzie, często dochodzi do wpadek. Jedna z nich zdarzyła się podczas niedzielnego wydania Pytania na Śniadanie. Jednym z tematów weekendowego programu była rasa piesków chihuahua. W studio pojawili się także główni bohaterowie. I to właśnie jeden z czworonogów wywołał prawdziwe poruszenie. Doszło do niezręcznej sytuacji.

Wpadka w programie Pytanie na Śniadanie

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel prowadzili niedzielne wydanie Pytanie na śniadanie. Dziennikarze gościli w studio właścicielki rasy chihuahua wraz z ich pupilami – Mrówką i Olafem.

Rozmawiano m.in. o tym, skąd wzięła się ta niezwykła rasa. Widzowie programu mogli dowiedzieć się wielu interesujących faktów o tych najmniejszych pieskach świata. „Jest żywy, bystry i czuły oraz chętny do nauki. Uroczy, ale także bardzo charakterny. Znawcy mówią, że to duże psy zaklęte w maleńkim ciele”, powiedziano w materiale.

W trakcie dyskusji Tomasz Kammel chciał pobawić się z czworonogami i lepiej się z nimi poznać. W pewnym momencie, jeden z piesków, prawdopodobnie zestresowany nowym miejscemobecnością wielu kamer, załatwił swoją potrzebę fizjologiczną na dywanie.

„Proszę państwa, program na żywo, wszystko się musiało zdarzyć. Piszemy historię. Kiedyś kura zrobiła to w jednym z naszych programów w telewizji na stole, a ta dziewczyna zrobiła to tutaj”, żartował Tomasz Kammel.

„Mrówka, porozmawiamy o tym później, co tu zrobiłaś”, dodał na koniec prowadzący.  

 Pytanie na śniadanie, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel
Fot. screen nagrania Pytanie na Śniadanie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.