Pytanie na śniadanie, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel
Fot. Instagram/@pytanienasniadanie
O TYM SIĘ MÓWI

Wpadka w Pytaniu na śniadanie. Jak zareagowali prowadzący? 

„Porozmawiamy o tym później, co tu zrobiłaś”, żartował Tomasz Kammel

Olga Figaszewska 24 stycznia 2021 17:05
Pytanie na śniadanie, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel
Fot. Instagram/@pytanienasniadanie

W programach na żywo wielu sytuacji nie da się przewidzieć. A co za tym idzie, często dochodzi do wpadek. Jedna z nich zdarzyła się podczas niedzielnego wydania Pytania na Śniadanie. Jednym z tematów weekendowego programu była rasa piesków chihuahua. W studio pojawili się także główni bohaterowie. I to właśnie jeden z czworonogów wywołał prawdziwe poruszenie. Doszło do niezręcznej sytuacji.

Wpadka w programie Pytanie na Śniadanie

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel prowadzili niedzielne wydanie Pytanie na śniadanie. Dziennikarze gościli w studio właścicielki rasy chihuahua wraz z ich pupilami – Mrówką i Olafem.

Rozmawiano m.in. o tym, skąd wzięła się ta niezwykła rasa. Widzowie programu mogli dowiedzieć się wielu interesujących faktów o tych najmniejszych pieskach świata. „Jest żywy, bystry i czuły oraz chętny do nauki. Uroczy, ale także bardzo charakterny. Znawcy mówią, że to duże psy zaklęte w maleńkim ciele”, powiedziano w materiale.

W trakcie dyskusji Tomasz Kammel chciał pobawić się z czworonogami i lepiej się z nimi poznać. W pewnym momencie, jeden z piesków, prawdopodobnie zestresowany nowym miejscemobecnością wielu kamer, załatwił swoją potrzebę fizjologiczną na dywanie.

„Proszę państwa, program na żywo, wszystko się musiało zdarzyć. Piszemy historię. Kiedyś kura zrobiła to w jednym z naszych programów w telewizji na stole, a ta dziewczyna zrobiła to tutaj”, żartował Tomasz Kammel.

„Mrówka, porozmawiamy o tym później, co tu zrobiłaś”, dodał na koniec prowadzący.  

 Pytanie na śniadanie, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel
Fot. screen nagrania Pytanie na Śniadanie

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!