Wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi
Fot. Facebook @Jeden z dziesięciu
O TYM JEST GŁOŚNO

Kompromitująca wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi zawodnika. Jak do tego doszło?

Konrad Szczęsny 18 grudnia 2017 19:00
Wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi
Fot. Facebook @Jeden z dziesięciu

Ta wpadka odbiła się czkawką producentom teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Gdy padło pytanie o igrzyska olimpijskie organizowane w Ameryce Południowej, Tadeusz Sznuk... nie uznał poprawnej odpowiedzi! W Internecie zawrzało, fani programu nie kryją oburzenia i żądają wyjaśnień. 

Zobacz też: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

Wpadka w „1 z 10”. Pomyłka Tadeusza Sznuka

Wpadka miała miejsce w jednym z ostatnich odcinków. Mimo że uczestnik udzielił poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, nie została ona uznana! Jak to możliwe?

Organizatorzy zadali pytanie z dziedziny sportu. Dotyczyło ono igrzysk olimpijskich, a dokładniej tego, ile razy były one organizowane w Ameryce Południowej. Zawodnik zgodnie z prawdą odpowiedział, że tylko raz. Jednak nie uznano tej odpowiedzi: Tadeusz Sznuk argumentował to tym, że ani razu, gdyż co prawda igrzyska zostały zorganizowane w Meksyku, jednak państwo to geograficznie zaliczane jest do Ameryki Północnej.

Wierni fani szybko jednak zwrócili uwagę na fakt, że organizatorzy zapomnieli o... niedawnych rozgrywkach, które w 2016 roku odbyły się w Rio de Janeiro w Brazylii! W związku z tym zaczęli bombardować fanpejdż „Jeden z dziesięciu” na Facebooku komentarzami. Pojawiły się także głosy, że pytanie padło w teleturnieju nie pierwszy już raz, jednak widocznie produkcja nie zaktualizowała informacji związanych z igrzyskami sprzed roku.

Zobacz też: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

Produkcja „Jeden z dziesięciu” tłumaczy się z wpadki z igrzyskami olimpijskimi


W związku z lawiną wiadomości i nieprzychylnych komentarzy, organizatorzy teleturnieju „Jeden z dziesięciu” zamieścili na Facebooku specjalny status, w którym odnieśli się do zarzutów.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, piętnujących kompromitującą producentów wpadkę.

Polecamy też: Występ Dominiki Gwit w „Tańcu z Gwiazdami” hitem Internetu! Aktorka zaliczyła zabawną wpadkę

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.