Wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi
Fot. Facebook @Jeden z dziesięciu
O TYM JEST GŁOŚNO

Kompromitująca wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi zawodnika. Jak do tego doszło?

Konrad Szczęsny 18 grudnia 2017 19:00
Wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi
Fot. Facebook @Jeden z dziesięciu

Ta wpadka odbiła się czkawką producentom teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Gdy padło pytanie o igrzyska olimpijskie organizowane w Ameryce Południowej, Tadeusz Sznuk... nie uznał poprawnej odpowiedzi! W Internecie zawrzało, fani programu nie kryją oburzenia i żądają wyjaśnień. 

Zobacz też: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

Wpadka w „1 z 10”. Pomyłka Tadeusza Sznuka

Wpadka miała miejsce w jednym z ostatnich odcinków. Mimo że uczestnik udzielił poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, nie została ona uznana! Jak to możliwe?

Organizatorzy zadali pytanie z dziedziny sportu. Dotyczyło ono igrzysk olimpijskich, a dokładniej tego, ile razy były one organizowane w Ameryce Południowej. Zawodnik zgodnie z prawdą odpowiedział, że tylko raz. Jednak nie uznano tej odpowiedzi: Tadeusz Sznuk argumentował to tym, że ani razu, gdyż co prawda igrzyska zostały zorganizowane w Meksyku, jednak państwo to geograficznie zaliczane jest do Ameryki Północnej.

Wierni fani szybko jednak zwrócili uwagę na fakt, że organizatorzy zapomnieli o... niedawnych rozgrywkach, które w 2016 roku odbyły się w Rio de Janeiro w Brazylii! W związku z tym zaczęli bombardować fanpejdż „Jeden z dziesięciu” na Facebooku komentarzami. Pojawiły się także głosy, że pytanie padło w teleturnieju nie pierwszy już raz, jednak widocznie produkcja nie zaktualizowała informacji związanych z igrzyskami sprzed roku.

Zobacz też: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

Produkcja „Jeden z dziesięciu” tłumaczy się z wpadki z igrzyskami olimpijskimi


W związku z lawiną wiadomości i nieprzychylnych komentarzy, organizatorzy teleturnieju „Jeden z dziesięciu” zamieścili na Facebooku specjalny status, w którym odnieśli się do zarzutów.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, piętnujących kompromitującą producentów wpadkę.

Polecamy też: Występ Dominiki Gwit w „Tańcu z Gwiazdami” hitem Internetu! Aktorka zaliczyła zabawną wpadkę

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.