Królowa Elżbieta II
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II zaskoczyła internautów! Nie spodziewali się takiego posta na jej Twitterze

Mały błąd rozbawił użytkowników portalu

Ksenia Krasko 13 grudnia 2020 07:55
Królowa Elżbieta II
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Nie jest tajemnicą, że królewskie profile na portalach społecznościowych prowadzone są przez sztab specjalistów, jednak niektórzy fani royalsów wolą wierzyć, że raz na jakiś czas posty i zdjęcia publikują członkowie najsłynniejszej rodziny w Wielkiej Brytanii. Właśnie ku temu skłaniali się internauci, kiedy na Twitterze Elżbiety II pojawił się tajemniczy wpis. Co prawda zniknął po paru minutach, ale jak wiemy – w sieci nic nie ginie.

Dziwny post na Twitterze królowej Elżbiety II

Słynny już post zawierał... jedno słowo. Było to „dziękuję”. Nic więcej. Udostępniony Tweet z jednym wyrazem był widoczny tylko przez kilka minut, zanim osoba (lub osoby), odpowiedzialna za prowadzenie profilu rodziny królewskiej, zauważyła swój błąd.

Internet rządzi się jednak swoimi prawami, dlatego screen natychmiast pojawił się na Twitterach innych użytkowników. Jednym z nich jest Gert’s Royals, który podsumował, że post profilu @RoyalFamily był aktywny przez całe sześć minut i otrzymał 1260 polubień, oraz 591 retweetów.

Przedstawiciele rodziny królewskiej nie wyjaśnili, za co royalsi chcieli podziękować, dlatego uznano, że była to wiadomość z tak zwanej wersji roboczej, która przypadkowo została opublikowana.

Zabawna „wpadka Elżbiety II”, jak określili ją wielbiciele królowej, na pewno pozostanie w pamięci użytkowników Twittera. I chociaż niektórzy komentujący sugerują, że było to bardzo nieprofesjonalne, inni słusznie podkreślają – zdarza się najlepszym. 

Królowa Elżbieta II
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.