Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, WOŚP, WOŚP 2020
Fot. Materiały prasowe/WOŚP
O TYM SIĘ MÓWI

Ile zebrano w trakcie 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Padł kolejny rekord?

REDAKCJA VIVA! 12 stycznia 2020 23:52
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, WOŚP, WOŚP 2020
Fot. Materiały prasowe/WOŚP

Znamy pierwsze szacunkowe dane 28. finału WOŚP. Na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na razie wpłynęło ponad 100 milionów złotych! A to jeszcze nie koniec, bo niektóre licytacje zakończą się dopiero za miesiąc!

Wynik 28. finału WOŚP

Tego dnia wszyscy pokazaliśmy, że potrafimy zjednoczyć się ponad podziałami. To dzień miłości, solidarności i wsparcia. „Wiatr w żagle – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”, to hasło 28. finału WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Przed rokiem podczas 27. finału fundacji udało się zebrać 175 938 717. 56 zł! Wszystko wskazuje na to, że ten rekord zostanie pobity. Już teraz na konto WOŚP wpłynęło 115 362 894 milionów złotych [aktualizacja z godziny  23:55, 12.01.2020] . 

Jurek Owsiak, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Finał WOŚP
Fot. łukasz widziszowski/wośp

TAGI #WOŚP

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!