Sting i Shaggy, VIVA PHOTO AWARDS 2018
Fot. akpa
WOŚP

Licytuj wyjątkowy album Stinga i Shaggy’ego z autografami!

VIVA! gra razem z WOŚP!

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2019 15:43
Sting i Shaggy, VIVA PHOTO AWARDS 2018
Fot. akpa

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. W tym roku wolontariusze w całej Polsce zbierają pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tegoroczne hasło to „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”. VIVA! także przyłączyła się do akcji. Na aukcji WOŚP można wylicytować album 44/876 wyjątkowego duetu Sting & Shaggy  z własnoręcznymi podpisami obu artystów!

WOŚP 2019: Album Stinga i Shaggy’ego od VIVY!

Tutaj możesz licytować wyjątkowy album!

Sting i Shaggy gościli w Polsce podczas trasy koncertowej promującej swoją płytę i na 10. gali VIVA! Photo Awards. Ich wspólne występy scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty 44/876, jak również hity solowe obu artystów: Every Breath You Take, Englishman In New York, Message In A Bottle Stinga czy It Wasn’t Me, Mr. Boombastic i Angel Shaggy’ego w nowym wydaniu. 

Sting, Shaggy VIVA! Photo Awards 2018, płyta, zdjęcie
Fot. VIVA!

płyta z autografami Stinga i Shaggy'ego na aukcję WOŚP 2019, VIVA!
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Sting #WOŚP

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.