O TYM JEST GŁOŚNO

Zespół Blue Cafe w poruszających słowach o tragedii w Gdańsku

To w trakcie ich występu zaatakował nożownik

Olga Figaszewska 14 stycznia 2019 08:20
Blue Cafe
Fot. Instagram/ Blue Cafe

W niedzielę wieczorem podczas Światełka do nieba doszło do ogromnej tragedii. Na scenie WOŚP prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz został zaatakowany i raniony nożem. Został reanimowany i przewieziony do specjalistycznego szpitala. W nocy zakończyła się pięciogodzinna, trudna operacja. Stan Pawła Adamowicza nadal jest ciężki. Politycy, artyści wyrażają słowa wsparcia dla prezydenta Gdańska. W sieci poruszający wpis opublikował również zespół Blue Cafe. Muzycy występowali na scenie w momencie dramatycznego wydarzenia.

Blue Cafe w poruszających słowach o tragedii w Gdańsku 

Nikt nie spodziewał się, że tak zakończy się tegoroczny finał WOŚP… W chwili tragedii na scenie przebywał zespół Blue Cafe. Artyści nie mogą się otrząsnąć po niedzielnym zdarzeniu... Na ich oficjalnym profilu pojawiły się poruszające słowa. 

„Z wielkim bólem umieszczamy ten wpis… Brakuje słów aby opisać to co się dzisiaj wydarzyło. Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi z całego serca życzymy powrotu do zdrowia… Blue Café”, czytamy.

„Widziałam,już co się stało i to w taki ważny dzień😞To musi też być dla Was szok byliście tam,a tu taka tragedia😞Też z całego serca życzę powrotu do zdrowia Prezydentowi Gdańska Kochani trzymajcie się❤️”, „Tragedia 😞 W tle słychać Wasze "Zapamiętaj" i nagle ten gościu... W tak fajnym dniu takie nieszczęście ehh... ”, „To straszne. Nigdy nie spodziewałabym się że w naszym kraju i to w takim radosnym dniu może stać się taki dramat. ”, „Brak słów... Byłam, widziałam, to było straszne😢 Dominika trzymaj się!”, dodają ich fani.  

 

 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!