Tiger Woods zatrzymany
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Seks czy naroktyki, czyli nowy skandal z udziałem Tigera Woodsa

Katarzyna Piątkowska 31 maja 2017 09:15
Tiger Woods zatrzymany
Fot. Getty Images

200 milionów dolarów kosztowało najsłynniejszego golfistę świata wykaraskanie się z poprzedniego skandalu z jego udziałem. W 2010 roku świat obiegła wieść, że Tiger Woods jest uzależniony od seksu. Podobno zdradził swoją żonę Elin Nordegren ze 120 kobietami, w tym sąsiadkami, prostytutkami i gwiazdą porno. Przy okazji wyszło na jaw, że Woods nie stronił od narkotyków, bo jak twierdził zdradzał żonę tylko wtedy, gdy był pod wpływem środków odurzających. Zapierał się jednak, że nie jest uzależniony.

Golfista aresztowany

Wczoraj jednak, niedaleko domu został zatrzymany do rutynowej kontroli. Okazało się, że jest pod wpływem środków odurzających, ale policja nie sprecyzowała czy chodziło o narkotyki czy o alkohol.
Golfista od razu został zabrany do aresztu, z którego wyszedł po kilku godzinach po wpłaceniu kaucji.
Wydał oświadczenie, z którego wynika, że jego stan spowodowany był… zmieszaniem leków.

„Biorę odpowiedzialność, za to, co się stało. Chcę, żeby opinia publiczna wiedziała, że nie chodziło o alkohol. To, co się wydarzyło ma związek z niespodziewaną reakcją na leki, które przyjmuję”.

Gdyby nie jego wypowiedzi na temat afery sprzed kilku lat, pewnie nikt nie wątpiłby w jego tłumaczenia, że był pod wpływem lekarstw. W końcu w ciągu ostatnich trzech lat przeszedł cztery poważne operacje kręgosłupa, a od lutego, kiedy wycofał się z turnieju w Dubaju, nie pojawił się na polu golfowym. Sugerowano nawet, że ma zamiar zakończyć karierę, czemu kategorycznie zaprzeczył.

Zobacz też: Johnny Depp, Madonna, Tom Cruise. Rozstania z małżonkami kosztowały ich sporo! Ile i kogo najwięcej?

Miejmy więc nadzieję, że tłumaczenia golfisty są zgodne z prawdą, bo przez kolejny skandal może ucierpieć i tak nadszarpnięty wizerunek.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?