JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
O TYM SIĘ MÓWI

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wystawiony na próbę!

Parę czeka długa rozłąka…

Sylwia Olech 23 lipca 2018 10:55
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

Bez wątpienia stali się najgorętszą parą tego roku! Odkąd po raz pierwszy pojawili się razem na sopockiej plaży, spekulacjom na temat ich życia prywatnego nie ma końca. Podobno są sobie coraz bliżsi, przymierzają się do realizacji wspólnego programu, a niektórzy sugerują, że wkrótce zamieszkają razem. Tymczasem Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spędzili wspólnie krótki urlop. A teraz czeka ich… długa rozłąka.

Wakacje Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Żyją na wysokich obrotach, ale potrafią znaleźć chwilę, by zregenerować siły. Martyna Wojciechowska spędziła właśnie kilka dni w drewnianym siedlisku na Podlasiu u Przemysława Kossakowskiego. Tam udało im się uciec od medialnego zgiełku. Piękne krajobrazy, cisza, spokój i… brak zasięgu telefonu komórkowego. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Wszystko przez liczne zobowiązania zawodowe.

Jak donosi magazyn Flesz Przemysław Kossakowski właśnie wyruszył do Indonezji, gdzie nagrywa kolejną serię programu Kossakowski. Wtajemniczenie.

Z kolei Martyna Wojciechowska wkrótce wyjeżdża na obiecane wakacje z córeczką Marysią. „Dziewczyny jadą się wspinać we włoskie Dolomity. W zeszłym roku weszły na wysokość 3244 metrów! Były niezłe emocje. Teraz też liczą na przygody”, zdradza informator magazynu. Potem dziennikarka zacznie już przygotowania się do dziesiątej serii Kobiety na krańcu świata. W sierpniu odwiedzi Borneo oraz Czad.

Wszystko wskazuje na to, że zakochanych czeka miesięczna rozłąka. Czy ich miłość przetrwa?  

Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. PAPARATY

Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. PAPARATY

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…