O TYM SIĘ MÓWI

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wystawiony na próbę!

Parę czeka długa rozłąka…

Sylwia Olech 23 lipca 2018 10:55
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Bez wątpienia stali się najgorętszą parą tego roku! Odkąd po raz pierwszy pojawili się razem na sopockiej plaży, spekulacjom na temat ich życia prywatnego nie ma końca. Podobno są sobie coraz bliżsi, przymierzają się do realizacji wspólnego programu, a niektórzy sugerują, że wkrótce zamieszkają razem. Tymczasem Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spędzili wspólnie krótki urlop. A teraz czeka ich… długa rozłąka.

Wakacje Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Żyją na wysokich obrotach, ale potrafią znaleźć chwilę, by zregenerować siły. Martyna Wojciechowska spędziła właśnie kilka dni w drewnianym siedlisku na Podlasiu u Przemysława Kossakowskiego. Tam udało im się uciec od medialnego zgiełku. Piękne krajobrazy, cisza, spokój i… brak zasięgu telefonu komórkowego. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Wszystko przez liczne zobowiązania zawodowe.

Jak donosi magazyn Flesz Przemysław Kossakowski właśnie wyruszył do Indonezji, gdzie nagrywa kolejną serię programu Kossakowski. Wtajemniczenie.

Z kolei Martyna Wojciechowska wkrótce wyjeżdża na obiecane wakacje z córeczką Marysią. „Dziewczyny jadą się wspinać we włoskie Dolomity. W zeszłym roku weszły na wysokość 3244 metrów! Były niezłe emocje. Teraz też liczą na przygody”, zdradza informator magazynu. Potem dziennikarka zacznie już przygotowania się do dziesiątej serii Kobiety na krańcu świata. W sierpniu odwiedzi Borneo oraz Czad.

Wszystko wskazuje na to, że zakochanych czeka miesięczna rozłąka. Czy ich miłość przetrwa?  

Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. PAPARATY

Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. PAPARATY

Wideo

Odkryj najmodniejszy manicure na wiosnę!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!