Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk
O NICH SIĘ MÓWI

Wojciech Modest Amaro po raz kolejny zostanie ojcem! Restaurator zdradził płeć dziecka

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 2 lipca 2019 14:25
Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk

Wojciech Modest Amaro wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem! Juror programu Top Chef z żoną skrzętnie ukrywali informację o ciąży. Dopiero w marcu ogłosili tę wiadomość światu! Obecność Agnieszki Amaro na premierze jednego z filmów wywołała prawdziwe poruszenie. Okazało się, że ich rodzina wkrótce się powiększy! Teraz restaurator podzielił się z fanami fotografiami z baby shower i zdradził płeć dziecka!

Wojciech  Modest Amaro zdradził płeć dziecka

Były prowadzący Hell's Kitchen stara chronić się prywatność swojej rodziny. Ale tym razem zrobił wyjątek. Wojciech Modest Amaro zamieścił na swoim Instagramie urocze zdjęcia z przyjęcia zorganizowanego na cześć maleństwa. Przy okazji restaurator zdradził płeć dziecka. Wraz z żoną, Agnieszką spodziewają się synka!

„Tłum kobiet czeka na mojego Syna . Ja też !!!", ogłosił Wojciech Modest Amaro.

Para nie może się doczekać narodzin swojej pociechy. Małżeństwo wychowuje trójkę dzieci: Zuzannę, Karolinę i  synka Nicolasa, który jest jedynym biologicznym dzieckiem znanego kucharza. Teraz chłopiec doczeka się braciszka.

Kilka lat temu para opowiedziała nam o swojej wyjątkowej relacji i rodzinie! Zobacz, co mówili w pierwszej wspólnej rozmowie dziennikarce VIVY!, Beacie Nowickiej!

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby SHOWER ! CUD nad CUDAMI !!! Thank you God for your Generosity and Love !

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

Wojciech Amaro, Agnieszka Amaro
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, Viva! 11/2014
Fot. KAROL GRYGORUK/SHOOTME

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.