Wojciech Modest Amaro
Fot. Bartosz KRUPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Modest Amaro po raz kolejny został ojcem

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 13:05
Wojciech Modest Amaro
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Wojciech Modest Amaro po raz kolejny został ojcem! Restaurator zamieścił w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcie! Wraz z żoną wybrał dla swojej pociechy oryginalne imię. Jakie? 

Modest Amaro został ojcem 

Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać tę informację w tajemnicy. W końcu prawda wyszła na jaw. Cała rodzina nie mogła się doczekać momentu, kiedy maleństwo do nich dołączy. Dziś były prowadzący Hell's Kitchen  podzielił się z fanami cudowną wiadomością.  Wojciech  Modest  Amaro i jego żona, Agnieszka powitali na świecie swojego synka!

,,Gabriel Charbel Amaro !!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna !!!", napisał na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gabriel Charbel Amaro !!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna !!!

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

Obserwatorzy Wojciecha Modesta Amaro pospieszyli z gratulacjami. Niektórzy byli zaskoczeni oryginalnym imieniem maleństwa.

,,Święty Charbel urodził się w Libanie. Jest to ziemia, która, jak mówi legenda, pamięta kroki Adama, który po wygnaniu z raju osiadł właśnie w Libanie. To tu sam Bóg, według innej legendy, zszedł na ziemię i zasadził cedry", wyjaśnił ktoś w komentarzu. 

Małżeństwo wychowuje trójkę dzieci: Zuzannę, Karolinę i  synka Nicolasa, który jest jedynym biologicznym dzieckiem znanego kucharza. Teraz doczekali się braciszka! Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najpiękniejszego!  

Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Matki !!! #zmiłością #odserca #kochamy

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.