Wojciech Modest Amaro
Fot. Bartosz KRUPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Modest Amaro po raz kolejny został ojcem

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 13:05
Wojciech Modest Amaro
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Wojciech Modest Amaro po raz kolejny został ojcem! Restaurator zamieścił w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcie! Wraz z żoną wybrał dla swojej pociechy oryginalne imię. Jakie? 

Modest Amaro został ojcem 

Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać tę informację w tajemnicy. W końcu prawda wyszła na jaw. Cała rodzina nie mogła się doczekać momentu, kiedy maleństwo do nich dołączy. Dziś były prowadzący Hell's Kitchen  podzielił się z fanami cudowną wiadomością.  Wojciech  Modest  Amaro i jego żona, Agnieszka powitali na świecie swojego synka!

,,Gabriel Charbel Amaro !!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna !!!", napisał na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gabriel Charbel Amaro !!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna !!!

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

Obserwatorzy Wojciecha Modesta Amaro pospieszyli z gratulacjami. Niektórzy byli zaskoczeni oryginalnym imieniem maleństwa.

,,Święty Charbel urodził się w Libanie. Jest to ziemia, która, jak mówi legenda, pamięta kroki Adama, który po wygnaniu z raju osiadł właśnie w Libanie. To tu sam Bóg, według innej legendy, zszedł na ziemię i zasadził cedry", wyjaśnił ktoś w komentarzu. 

Małżeństwo wychowuje trójkę dzieci: Zuzannę, Karolinę i  synka Nicolasa, który jest jedynym biologicznym dzieckiem znanego kucharza. Teraz doczekali się braciszka! Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najpiękniejszego!  

Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Matki !!! #zmiłością #odserca #kochamy

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.