Wojciech Mann
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Mann po ponad 50 latach odchodzi z radiowej Trójki!

Zdradził powód swojej decyzji

Olga Figaszewska 11 marca 2020 12:27
Wojciech Mann
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki. Jego decyzja miała być spowodowana wcześniejszym zwolnieniem Anny Gacek z Polskiego Radia.

Wojciech Mann o odejściu z radiowej Trójki

W poniedziałek Anna Gacek rozstała się z radiową Trójką. Dziennikarka współpracowała z Wojciechem Mannem i wspólnie przez ponad dziesięć lat tworzyli jedną z wtorkowych audycji W tonacji Trójki.

W środę dziennikarz rozmowie z Gazetą Wyborczą poinformował, że jego przygoda z Polskim Radiem także dobiegła końca. Miał złożyć rezygnację  po tym, jak władze stacji nie przedłużyły umowy z Anną Gacek.

„Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie", powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

,,Ktoś, kto ma władzę, ale nie ma wyczucia, zakazał Ani występów na antenie Programu Trzeciego. Postanowiliśmy poczekać, aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia”, mówił we wspólnym wideo z Anną Gacek.

Wojciech Mann tworzył audycję Manniak po ciemku, Piosenki bez granic czy Zapraszamy do Trójki. Z Trójką był związany od 1967 roku.

Jego decyzję skomentowała Anna Gacek. „To jest zaszczyt, pracować z Tobą, śmiać się z Tobą, nie zgadzać się (tylko muzycznie) z Tobą, śmigać po najwyższych poziomach błyskotliwości, by Ciebie tam spotkać, by Tobie dorównać. (…)Twoja decyzja, zrozumiała, łamie teraz tysiące serc", skomentowała dziennikarka na Facebooku.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.