Wojciech Mann
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Mann po ponad 50 latach odchodzi z radiowej Trójki!

Zdradził powód swojej decyzji

Olga Figaszewska 11 marca 2020 12:27
Wojciech Mann
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki. Jego decyzja miała być spowodowana wcześniejszym zwolnieniem Anny Gacek z Polskiego Radia.

Wojciech Mann o odejściu z radiowej Trójki

W poniedziałek Anna Gacek rozstała się z radiową Trójką. Dziennikarka współpracowała z Wojciechem Mannem i wspólnie przez ponad dziesięć lat tworzyli jedną z wtorkowych audycji W tonacji Trójki.

W środę dziennikarz rozmowie z Gazetą Wyborczą poinformował, że jego przygoda z Polskim Radiem także dobiegła końca. Miał złożyć rezygnację  po tym, jak władze stacji nie przedłużyły umowy z Anną Gacek.

„Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie", powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

,,Ktoś, kto ma władzę, ale nie ma wyczucia, zakazał Ani występów na antenie Programu Trzeciego. Postanowiliśmy poczekać, aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia”, mówił we wspólnym wideo z Anną Gacek.

Wojciech Mann tworzył audycję Manniak po ciemku, Piosenki bez granic czy Zapraszamy do Trójki. Z Trójką był związany od 1967 roku.

Jego decyzję skomentowała Anna Gacek. „To jest zaszczyt, pracować z Tobą, śmiać się z Tobą, nie zgadzać się (tylko muzycznie) z Tobą, śmigać po najwyższych poziomach błyskotliwości, by Ciebie tam spotkać, by Tobie dorównać. (…)Twoja decyzja, zrozumiała, łamie teraz tysiące serc", skomentowała dziennikarka na Facebooku.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.