Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lech Wałęsa ma powody do dumy! Były prezydent zamieścił uroczą fotografię z wnuczką

Mała Lea rośnie jak na drożdżach

Olga Figaszewska 13 lipca 2020 15:01
Lech Wałęsa
Fot. East News

Wnuczka Lecha Wałęsy niedawno walczyła o zdrowie. Rok temu mała Lea, córeczka Eweliny i Jarosława Wałęsów, przeszła operację na otwartym sercu w Centrum Zdrowia Dziecka. ,,Utorowaliśmy jej drogę do normalnego życia", mówił syn Lecha Wałęsy. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie.  Były prezydent zamieścił w sieci urocze rodzinne fotografie. Jego wnuczka kilka dni temu została ochrzczona.

Chrzest małej Lei Wałęsy

Rok temu cała rodzina trzymała kciuki za córeczkę Eweliny i Jarosława Wałęsów. Lea musiała przejść poważną operację.
 
,,To była korekta wady, która się nazywa ASD, czyli ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Występuje często u małych dzieci, ale jeśli ten ubytek nie jest zbyt duży to nie poddaje się go zabiegowi. Dziecko może z tym żyć, a z czasem ubytek może zarosnąć. W przypadku Lei był jednak bardzo duży i operacja była konieczna", mówił Krystynie Pytlakowskiej Jarosław Wałęsa.

Wnuczka Lecha Wałęsy jest już zdrowa i może liczyć na spokojne dzieciństwo. Lea to dzielna, radosna i silna dziewczynka.

W sobotę odbyły się jej chrzciny. Na Facebooku dumny dziadek podzielił się z fanami rodzinnymi fotografiami. Widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach.  
 
„W sobotę odbyły się chrzciny mojej najmłodszej córki”, dodał w rozmowie z Super Expressem Jarosław Wałęsa. Tata małej Lei dodał, że chrzest dobył się gdańskiej Bazylice Mariackiej. Po mszy rodzina udała się na skromne przyjęcie do jednej z sopockich restauracji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zostałem pokonany... #latorośle #kontratakują #rajnaziemi

Post udostępniony przez Jaroslaw Walesa (@jwalesa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.