Włodzimierz Cimoszewicz
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Poruszające oświadczenie Włodzimierza Cimoszewicza po potrąceniu rowerzystki...

Polityk zmaga się nowotworem

Redakcja VIVA.PL 4 maja 2019 19:57
Włodzimierz Cimoszewicz
Fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Dziś rano Włodzimierz Cimoszewicz potrącił na przejściu dla pieszych siedemdziesięcioletnią rowerzystkę. Kobieta wjechała rowerem na pasy i wtedy doszło do zdarzenia. Polityk udzielił jej pomocy i zawiózł do szpitala. Wydał później oświadczenie, w którym przeprasza i wyjawia przyczynę swojego rozkojarzenia...

Włodzimierz Cimoszewicz walczy z chorobą

Poszkodowana kobieta doznała niegroźnych obrażeń i szybko opuściła szpital. Włodzimierz Cimoszewicz wydał poruszające oświadczenie, w którym tłumaczy okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Przeprasza w nim poszkodowaną i wyraża swoje ubolewanie. „W dniu dzisiejszym 4 maja w godzinach porannych doszło w Hajnówce do przykrego zdarzenia z moim udziałem. Kierując samochodem potrąciłem przejeżdżającą przez przejście dla pieszych rowerzystkę. Na szczęście dzięki mojej niewielkiej prędkości, około 30 km/h, poszkodowana Pani odniosła niegroźne obrażenia. Udzieliłem jej natychmiastowej pomocy i po przekonaniu o konieczności poddania się badaniu lekarskiemu została ona odwieziona do szpitala. W tej chwili znajduje się w domu”, czytamy w oświadczeniu opublikowanym na portalu Onet.

Polityk wyznał, że kilka dni temu zdiagnozowano u niego nowotwór. Tłumaczy, że bardzo przejął się tą informacją. „Wyrażam ubolewanie z powodu tego zdarzenia i szczególne współczucie poszkodowanej. Jest mi bardzo przykro z powodu tego niefortunnego wydarzenia w dnu jej urodzin. Pewnym usprawiedliwieniem był fakt jazdy pod słońce. Nie wykluczam również, ze bolesna dla mnie informacja sprzed dwóch dni o wykryciu u mnie choroby nowotworowej mogła mieć wpływ na moje samopoczucie”, wyjaśnił Włodzimierz Cimoszewicz. 

Włodzimierz Cimoszewicz
Fot. East News

Włodzimierz Cimoszewicz miał wypadek samochodowy
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!