Donald i Melania Trump stoją obok siebie i trzymają ręce na piersiach
Fot. east news
VIVA! Tylko u nas

W łóżku z cheesburgerem, czyli wszystko, czego nie wiecie (i wolelibyście nie wiedzieć) o Donaldzie Trumpie!

Katarzyna Piątkowska 4 stycznia 2018 21:00
Donald i Melania Trump stoją obok siebie i trzymają ręce na piersiach
Fot. east news

 

Szykuje się niezły skandal! Donald Trump, najbardziej kontrowersyjny prezydent Stanów Zjednoczonych, stał się bohaterem książki o znaczącym tytule: „Ogień i furia: w środku Białego Domu Trumpa”. Jej autor Michael Wolff zdradził, że podczas pisania opierał się na ponad dwustu wywiadach przeprowadzonych z osobami z otoczenia prezydenta…

 

Polecamy też: „Będzie pierwszym szkolnym zabójcą”, piszą zagraniczne media. Jak wygląda życie najmłodszego dziecka Donalda Trumpa, Barrona?

 

W kooperacji z Rosją

Kogo w łóżku woli Donald Trump? Za co krzyczy na pokojówki? Dlaczego ma pomarańczowe włosy? Odpowiedzi na te (i inne) pytania znajdziecie w książce, która zanim się ukazała już wzbudziła wielkie emocje! Rzecznik Białego Domu zapewnia, że jest to zlepek tabloidowych bzdur. Sam Donald Trump wpadł w furię, gdy przeczytał fragment wywiadu z Stevem Bannonem. Były główny strateg Białego Domu zdradził kulisy spotkania przedstawicieli Trumpa (jeszcze wtedy kandydata na prezydenta), jego syna Dona Juniora i zięcia Jareda Kushnera z rosyjską prawniczką, która proponowała im sprzedaż materiałów kompromitujących Hillary Clinton. Bannon nazwał to spotkanie „zdradzieckim”, za to Trump zasugerował, że ten wraz ze stanowiskiem stracił też rozum.

 

Czytaj też: Założyciel „Hustlera’’, Larry Flynt, oferuje 10 mln dolarów za materiały kompromitujące Donalda Trumpa!

 

Kłopoty z łysiną

A poza tym… W końcu okazało się, skąd wzięła się słynna fryzura prezydenta USA. Jest ona wynikiem zabiegu chirurgicznego, któremu poddał się, by zmniejszyć łysinę. Za to słynny „pomarańczowy blond” zawdzięcza tylko i wyłącznie swojej niecierpliwości. Ivanka Trump podobno opowiadała znajomym, że jej ojciec nie mógł wytrzymać do końca farbowania włosów, kazał za wcześnie zmyć i stąd ten kolor.

 

Nie dziwią wyznania, że fatalnie traktuje personel Białego Domu. Podobno wrzeszczy na pokojówki jak opętany. Nawet wtedy, gdy próbują posprzątać jego porozrzucane ciuchy. Wrzeszczy wtedy, że skoro ubrania leżą na podłodze, to znaczy, że on tak chce. Poza tym ma obsesję na punkcie tego, że zostanie otruty. Nikomu więc nie wolno dotykać jego szczoteczki do zębów, a czas w łóżku najchętniej spędza z… cheesburgerami z McDonald’s. Melania, która ma oddzielną sypialnię, gościem w tej mężowskiej bywa dużo rzadziej niż przysmaki z fastfooda.

 

Donald i Melania Trump na terenie Białego Domu
Fot. east news

Jak na rewelacje z książki zareaguje Melania?

 

Jakie jeszcze sekrety Donalda Trumpa zdradził Michael Wolff? Premiera książki „Ogień i furia: w środku Białego Domu Trumpa” („Fire and Fury: Inside the Trump White House”) już 9 stycznia!

 

Zobacz też: O licznych zdradach, samotnym macierzyństwie i burzliwym małżeństwie… Czy książka Ivany Trump zaszkodzi prezydentowi USA?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.