wiktoria_gasiewska_adam_zdrojkowski_dance_dance_dance
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą The Voice of Poland?

Jak poradzą sobie w nowej roli?

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2019 13:45
wiktoria_gasiewska_adam_zdrojkowski_dance_dance_dance
Fot. East News

Fani Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego są zachwyceni! Wkrótce zobaczą swoich ulubieńców w roli prowadzących dziesiątej edycji The Voice of Poland! Jak sobie poradzą?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Okazuje się, że do Tomasza Kammela, Idy Nowakowskiej i Macieja Musiała dołączą Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim. Będą współprowadzić hitowy program TVP2! To kolejne zawodowe wyzwanie dla młodych aktorów.

„Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego, a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z serialu "Rodzinka.pl", którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna "The Voice" jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu”, mówił Adam Zdrójkowski.  

Gwiazdor jest niezwykle podekscytowany nowym zdaniem i ma nadzieje, że doświadczeni koledzy zdradzą mu tajniki swojej pracy. Chociaż sam ma już na swoim koncie współprowadzenie pierwszej edycji The Voice Kids.

Jak para poradzi sobie w nowej roli? O tym przekonamy się już 7 września.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…