wiktoria_gasiewska_adam_zdrojkowski_dance_dance_dance
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą The Voice of Poland?

Jak poradzą sobie w nowej roli?

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2019 13:45
wiktoria_gasiewska_adam_zdrojkowski_dance_dance_dance
Fot. East News

Fani Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego są zachwyceni! Wkrótce zobaczą swoich ulubieńców w roli prowadzących dziesiątej edycji The Voice of Poland! Jak sobie poradzą?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Okazuje się, że do Tomasza Kammela, Idy Nowakowskiej i Macieja Musiała dołączą Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim. Będą współprowadzić hitowy program TVP2! To kolejne zawodowe wyzwanie dla młodych aktorów.

„Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego, a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z serialu "Rodzinka.pl", którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna "The Voice" jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu”, mówił Adam Zdrójkowski.  

Gwiazdor jest niezwykle podekscytowany nowym zdaniem i ma nadzieje, że doświadczeni koledzy zdradzą mu tajniki swojej pracy. Chociaż sam ma już na swoim koncie współprowadzenie pierwszej edycji The Voice Kids.

Jak para poradzi sobie w nowej roli? O tym przekonamy się już 7 września.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.