„To definitywny koniec’’! Byli razem 10 lat...

Damian Duda 22 lutego 2018 17:30

To wielkie zaskoczenie dla całego świata sportowego! Po blisko dziesięciu latach Robert Lewandowski rozstaje się ze swoim managerem, Cezarym Kucharskim. Wszyscy spekulują, że może to mieć związek ze zmianą klubu przez Polaka. Czy długo zapowiadany transfer Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt nastąpi w najbliższym czasie? Wiele na to wskazuje!

Cezary Kucharski nie jest agentem Lewego

Wydawali się duetem idealnym. Nikt ze świata sportu nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Kucharski, nieustannie przez dziesięć lat, pilnował interesów najlepiej zarabiającego polskiego piłkarza. Pierwszy o rozstaniu poinformował na Twitterze Mateusz Borek.
Jak donosi TVN 24, mimo licznych prób kontaktu, agent Lewandowskiego nie odpowiada na SMS-y. Sytuacja wydaje się przesądzona. W rozmowie z serwisem sport.tvn24.pl przyjaciel piłkarza, Tomasz Zawiślak, potwierdził plotki o rozstaniu.

Na ten moment to definitywny koniec. Dlaczego? Czasami tak bywa, pewne relacje się kończą i dla obu stron lepiej jest to zakończyć. Doceniamy, co Czarek zrobił przez te lata dla Roberta. Tego nie można deprecjonować. Żeby lepiej coś funkcjonowało, trzeba dokonać pewnych zmian’’, uciął Zawiślak.
Kto zastąpi Kucharskiego? Nowym managerem Lewandowskiego zostanie Izraelczyk, Pini Zahavi, który uważany za jednego z najpotężniejszych agentów piłkarskich na rynku. Dlaczego akurat taki wybór? Czasami decydują relacje personalne, jakaś wizja i pomysł na przyszłość’’, dodał przyjaciel piłkarza.

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? 

Ten temat powraca do mediów jak bumerang. Atmosferę wokół transferu Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt podgrzewał sam piłkarz, który w wywiadach nie krył rozczarowania kolegami z obecnego zespołu. Wtedy rozpętała się burza, a dziennikarze sportowi zaczęli obstawiać, kiedy Polak przejdzie do Realu. Temat na jakiś czas ucichł, aż do teraz.

Kilkanaście tygodni temu jedna z hiszpańskich gazet poinformowała, że kres słynnego tria „BBC’’ — czyli Garetha Bale'a, Karima Benzema i Cristiano Ronaldo — jest coraz bliższy. A miejsce wspomnianych zawodników miałoby zastąpić trio „NHL’’. Neymar, Eden Hazard i Robert Lewandowski — to ta trójka w najbliższym czasie ma decydować o przyszłości hiszpańskiej drużyny. Prezes Realu, Florentino Perez, stale udowadnia, że pozyskanie największych gwiazd sportu nie sprawia mu wielkich problemów. 

Jeśli doniesienia zagranicznej prasy okażą się prawdziwe, Anna i Robert Lewandowscy z kilkumiesięczną Klarą przeprowadzą do stolicy Hiszpanii. Prasa kolorowa już teraz zastanawia się, jak para połączy treningi męża z karierą Ani, która działa przede wszystkim na polskim rynku.  

1/5
Robert Lewandowski
Copyright @Getty Images
1/5

2/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

3/5
Robert Lewandowski
Copyright @Getty Images
3/5

4/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/5

5/5
Robert Lewandowski
Copyright @Getty Images
5/5

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.