„To definitywny koniec’’! Byli razem 10 lat...

Damian Duda 22 lutego 2018 17:30

To wielkie zaskoczenie dla całego świata sportowego! Po blisko dziesięciu latach Robert Lewandowski rozstaje się ze swoim managerem, Cezarym Kucharskim. Wszyscy spekulują, że może to mieć związek ze zmianą klubu przez Polaka. Czy długo zapowiadany transfer Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt nastąpi w najbliższym czasie? Wiele na to wskazuje!

Cezary Kucharski nie jest agentem Lewego

Wydawali się duetem idealnym. Nikt ze świata sportu nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Kucharski, nieustannie przez dziesięć lat, pilnował interesów najlepiej zarabiającego polskiego piłkarza. Pierwszy o rozstaniu poinformował na Twitterze Mateusz Borek.
Jak donosi TVN 24, mimo licznych prób kontaktu, agent Lewandowskiego nie odpowiada na SMS-y. Sytuacja wydaje się przesądzona. W rozmowie z serwisem sport.tvn24.pl przyjaciel piłkarza, Tomasz Zawiślak, potwierdził plotki o rozstaniu.

Na ten moment to definitywny koniec. Dlaczego? Czasami tak bywa, pewne relacje się kończą i dla obu stron lepiej jest to zakończyć. Doceniamy, co Czarek zrobił przez te lata dla Roberta. Tego nie można deprecjonować. Żeby lepiej coś funkcjonowało, trzeba dokonać pewnych zmian’’, uciął Zawiślak.
Kto zastąpi Kucharskiego? Nowym managerem Lewandowskiego zostanie Izraelczyk, Pini Zahavi, który uważany za jednego z najpotężniejszych agentów piłkarskich na rynku. Dlaczego akurat taki wybór? Czasami decydują relacje personalne, jakaś wizja i pomysł na przyszłość’’, dodał przyjaciel piłkarza.

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? 

Ten temat powraca do mediów jak bumerang. Atmosferę wokół transferu Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt podgrzewał sam piłkarz, który w wywiadach nie krył rozczarowania kolegami z obecnego zespołu. Wtedy rozpętała się burza, a dziennikarze sportowi zaczęli obstawiać, kiedy Polak przejdzie do Realu. Temat na jakiś czas ucichł, aż do teraz.

Kilkanaście tygodni temu jedna z hiszpańskich gazet poinformowała, że kres słynnego tria „BBC’’ — czyli Garetha Bale'a, Karima Benzema i Cristiano Ronaldo — jest coraz bliższy. A miejsce wspomnianych zawodników miałoby zastąpić trio „NHL’’. Neymar, Eden Hazard i Robert Lewandowski — to ta trójka w najbliższym czasie ma decydować o przyszłości hiszpańskiej drużyny. Prezes Realu, Florentino Perez, stale udowadnia, że pozyskanie największych gwiazd sportu nie sprawia mu wielkich problemów. 

Jeśli doniesienia zagranicznej prasy okażą się prawdziwe, Anna i Robert Lewandowscy z kilkumiesięczną Klarą przeprowadzą do stolicy Hiszpanii. Prasa kolorowa już teraz zastanawia się, jak para połączy treningi męża z karierą Ani, która działa przede wszystkim na polskim rynku.  

1/5
Robert Lewandowski
Copyright @Getty Images
1/5

2/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

3/5
Robert Lewandowski
Copyright @Getty Images
3/5

4/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
4/5

5/5
Robert Lewandowski
Copyright @Getty Images
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.