Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Międzynarodowy sukces Anny Lewandowskiej!

„Moją misją jest udowodnienie, że zdrowy styl życia nie musi być drogi i skomplikowany”

Weronika Kostyra 14 lutego 2019 08:53
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska jest znana nie tylko w Polsce! Trenerka zaczęła karierę w Polsce i osiągnęła już prawie wszystko – jej książki, produkty, aplikacja czy obozy treningowe biją rekordy popularności. Teraz żona Roberta Lewandowskiego podbija zagranicę. Właśnie napisał o niej jeden z niemieckich magazynów!

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie

W Polsce jest jedną z najpopularniejszych trenerek. Na co dzień mieszka jednak w Monachium. Gwiazda jest znana w Niemczech nie tylko jako żona popularnego piłkarza. Niemcy dobrze wiedzą, czym zajmuje się Polka i doceniają zaangażowanie z jakim to robi. Wszystko, co Anna Lewandowska firmuje swoim nazwiskiem zawsze musi być przecież na najwyższym poziomie. Gwiazda właśnie udzieliła wywiadu i wzięła udział w sesji zdjęciowej magazynu Fit For Fun poświęconemu zdrowemu stylu życia.

„Mój ostatni wywiad w niemieckim magazynie @fitforfun.magazin , gdzie opowiadałam o tym, jak PASJA stała się pracą! O tym jak sport mnie wychował. Motywowanie ludzi do zdrowego odżywiania, do treningów od zawsze było dla mnie bardzo ważne. Robię to na wszystkie możliwe sposoby. Od lat jestem sportowem, trenerem, prowadzę bloga, organizuję sportowe eventy #CampbyAnn, produkuję zdrową żywność @foods_by_ann stworzyłam również aplikację dietetyczno-treningową @Diet_Training_by_Ann, którą każdy może przetestować dzięki 7-dniowemu darmowemu dostępowi! Moją misją jest udowodnienie, że zdrowy styl życia nie musi być drogi i skomplikowany”, napisała na swoim Instagramie.

Gratulujemy i życzymy dalszych międzynarodowych sukcesów! 

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie
Fot. Instagram @fitforfun.magazin

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.