Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

TVN czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? Wielki Mecz już za nami!

Kto zdobył puchar w tym roku?

Ksenia Krasko 8 września 2019 18:59
Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA

Na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie odbył się Wielki Mecz TVN – WOŚP. Drużyny, czyli znane i lubiane twarze stacji TVN oraz przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotkały się na boisku już po raz trzeci. Po emocjonującej grze puchar zdobyła ekipa TVN, ale tak naprawdę zwyciężyli wszyscy!

Wielki Mecz TVN – WOŚP: kto wygrał

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Reprezentacja stacji trenowała pod czujnym okiem byłego bramkarza Jerzego Dudka, a kapitanem zespołu był Grzegorz Kajdanowicz. Na murawie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali m.in. Piotr Kraśko, Jakub Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak, zespół Pectus i Alan Andersz.

Na czele drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanął Jerzy Owsiak. U jego boku zagrali m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski, Rafał Karwot, Michał Jelonek, Przemysław Grabowski i Dawid Błaszczykowski.

Pierwsza połowa spotkania była gorąca, kończąc się remisem 2:2! Dla drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bramki zdobyli Ireneusz Jeleń i Tomasz Iwan, a dla stacji TVN – dwie Robert Stockinger i jedną Maciej Szczepanik. Ostateczny wynik to 3:2 dla TVN.

Na Wielkim Meczu nie zabrakło przyjemnej oprawy muzycznej, w postaci zespołu Blue Café i Roksany Węgiel, a także sprawdzonych prowadzących, czyli Gabi Drzewieckiej i Marcina Prokopa. Podczas meczu tradycyjnie prowadzona była zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali.

Gratulujemy obu drużynom! 

Drużyna stacji TVN

Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA

Drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielki Mecz TVN-WOŚP 2019
Fot. AKPA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.