Poznajcie skład obu drużyn!

Rafał Kowalski 8 września 2018 20:29

Już za mniej niż miesiąc na zielonej murawie Stadionu Legii Waszawa naprzeciwko siebie staną dwie piłkarskie drużyny – TVN i WOŚP. A wszystko to dla pacjentów Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, której zostaną przekazane pieniądze z biletów oraz środki zebrane podczas trwania imprezy. Które gwiazdy zobaczymy w tym roku na boisku? My już wiemy!

Skład drużyn Wielkiego Meczu” 2018

W barwach TVN zagrają m.in. Jarosław Bieniuk, Mateusz Gessler, Robert Kantereit, Tomasz Karolak, Piotr Kraśko, Antoni Królikowski, Marcin Meller, Tomasz Sianecki, Andrzej Sołtysik oraz  Tomasz i Marek Szczepanikowie z grupy Pectus. Ich trenerem będzie Radosław Majdan – wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin, reprezentant Polski w piłce nożnej.

Z kolei Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku będą reprezentować m.in. Krzysztof Zalewski, Igor Herbut, Robert Biedroń, Sebastian Mila, Dawid Błaszczykowski, Mateusz Masternak, Tomasz „Titus” Pukacki i Krzysztof Ignaczak. Honorowym trenerem drużyny WOŚP będzie Włodzimierz Lubański – reprezentant Polski w piłce nożnej, olimpijczyk i trener.

Gdzie kupić bilety na Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018?

Dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć imprezę na żywo, mamy dobre informacje! Bilety na Wielki Mecz można nabyć na stronie e-bilet. Każda wejściówka to koszt 20 złotych. W ofercie są także bilety VIP za 140 złotych, które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu (oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, rozrywka w towarzystwie największych polskich gwiazd oraz napoje i przekąski).

Transmisja imprezy startuje 9. września o godzinie 17, ale kibice mogą przybyć na Stadion Legii już kilka godzin wcześniej. Błonia obiektu sportowego zostaną bowiem otwarte już o godzinie 13. Na wszystkich gości będzie czekała masa atrakcji.

Już nie możemy doczekać się tych ogromnych emocji! Mamy też nadzieję, że pogoda dopisze i uda się zebrać rekordową sumę dla potrzebujących. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z treningu gwiazd, który odbył się kilka dni temu.  

1/6
Wielki Mecz, trening
Copyright @fot. C. Piwowarski / mat. pras.
1/6

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 9. września. Trenerem drużyny TVN będzie Radosław Majdan

2/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
2/6

Z kolei kapitanem drużyny WOŚP został Jerzy Owsiak

3/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
3/6

Na ostatnim treningu z ramienia TVNu pojawili się: (stojący od lewej) Piotr Świerczewski, Wiktor Mrozik, Radosław Majdan, Adrian Mielnik, Wojciech Zawioła, Robert Stockinger, (kucający od lewej)– Grzegorz Collins, Daniel Rusin, Andrzej Sołtysik, Michał Tomala, Rafał Collins.

4/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
4/6

Z kolei z drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy doskonalili się: (stojący od lewej) Grzegorz Szamotulski, Jurek Owsiak, Dawid Błaszczykowski, Jan Szczęsny, (klęczący od lewe) Kuba Kawalec, Krzysiek Sokołowski, Igor Herbut i Izu Ugonoh.

5/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
5/6

Do pierwszego gwizdka zostało coraz mniej czasu...

6/6
Wielki Mecz, trening
Copyright @fot. C. Piwowarski / mat. pras.
6/6

Trzymamy kciuki za obie drużyny!

Wybieracie się na mecz?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.