Księżna Kate 2020, księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem

Fani rodziny królewskiej zaczynają się martwić...

Aleksandra Andrzejak 17 maja 2021 08:57
Księżna Kate 2020, księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Fot. Rex Features/East News

Księżna Kate jest ulubienicą fanów rodziny królewskiej. Z uwagi na zmiany w jej wyglądzie zaczęli się poważnie martwić. Co dolega Kate?

Księżna Kate: ulubienica fanów

Fani rodziny królewskiej uwielbiają księżną Kate. Doceniają jej empatię i serdeczność. Księżna zawsze jest uśmiechnięta. Co więcej, swoje królewskie obowiązki wykonuje wzorowo. Kate stała się też ikoną stylu. Jej stylizacje zachwycają, a kobiety na całym świecie podpatrują jej dodatki i kosmetyki. To właśnie oddani fani zauważyli, że Kate niepokojąco schudła, tym bardziej, że do jej utraty wagi doszło w bardzo krótkim czasie.

Zobacz także: Tajemnica trzech pierścionków księżnej Kate wyszła na jaw. Mają szczególne znaczenie!

ksiezna kate jest chora
Fot. Neil Mockford / Contributor / Getty Images

Księżna Kate: problemy ze zdrowiem

Księżna Kate zawsze była bardzo szczupła. Jednak utrata kolejnych kilogramów w krótkim czasie zaniepokoiła fanów. „Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień” - podaje informator.

Zobacz także: Książę William ostrzega Meghan Markle. Tak staje w obronie księżnej Kate

chora ksiezna kate
Fot. Neil Mockford / Contributor / Getty Images

Brytyjskie tabloidy podają, że Kate reaguje na stres brakiem apetytu, co powoduje chudnięcie. Przyczyną stresu ma być konflikt między jej mężem księciem Williamem, a jego bratem Harry'm. Kate martwi się również, kiedy jej dzieci pytają o wujka. Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka – dodaje osoba z otoczenia książęcej pary. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.