Księżna Kate 2020, księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem

Fani rodziny królewskiej zaczynają się martwić...

Aleksandra Andrzejak 17 maja 2021 08:57
Księżna Kate 2020, księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Fot. Rex Features/East News

Księżna Kate jest ulubienicą fanów rodziny królewskiej. Z uwagi na zmiany w jej wyglądzie zaczęli się poważnie martwić. Co dolega Kate?

Księżna Kate: ulubienica fanów

Fani rodziny królewskiej uwielbiają księżną Kate. Doceniają jej empatię i serdeczność. Księżna zawsze jest uśmiechnięta. Co więcej, swoje królewskie obowiązki wykonuje wzorowo. Kate stała się też ikoną stylu. Jej stylizacje zachwycają, a kobiety na całym świecie podpatrują jej dodatki i kosmetyki. To właśnie oddani fani zauważyli, że Kate niepokojąco schudła, tym bardziej, że do jej utraty wagi doszło w bardzo krótkim czasie.

Zobacz także: Tajemnica trzech pierścionków księżnej Kate wyszła na jaw. Mają szczególne znaczenie!

ksiezna kate jest chora
Fot. Neil Mockford / Contributor / Getty Images

Księżna Kate: problemy ze zdrowiem

Księżna Kate zawsze była bardzo szczupła. Jednak utrata kolejnych kilogramów w krótkim czasie zaniepokoiła fanów. „Kate jest poddana ostatnio wielkiej presji. Wszystko zaczęło się od odejścia z rodziny Harry’ego i Meghan. Potem zaczęła się pandemia i było coraz więcej powodów do zmartwień” - podaje informator.

Zobacz także: Książę William ostrzega Meghan Markle. Tak staje w obronie księżnej Kate

chora ksiezna kate
Fot. Neil Mockford / Contributor / Getty Images

Brytyjskie tabloidy podają, że Kate reaguje na stres brakiem apetytu, co powoduje chudnięcie. Przyczyną stresu ma być konflikt między jej mężem księciem Williamem, a jego bratem Harry'm. Kate martwi się również, kiedy jej dzieci pytają o wujka. Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka – dodaje osoba z otoczenia książęcej pary. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?