książę George hołd dla księcia Filipa
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage)
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Książę Filip upamiętniony na urodzinowym portrecie ksiecia George'a!

Piękny gest Kate i Williama!

Gabriela Czernecka 23 lipca 2021 12:14
książę George hołd dla księcia Filipa
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage)

Książę William i księżna Kate w wyjątkowy sposób uczcili pamięć o księciu Filipie. Na zdjęciu z okazji ósmych urodzin księcia George’a  uczczono zmarłego męża królowej. To piękny gest książęcej pary Cambridge!

Wielka Brytania. Książę Filip uczczony przez Kate i Williama

Najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate skończył właśnie osiem lat. Z tej okazji jak co roku książęca para Cambridge ku uciesze internautów podzieliła się z fanami najnowszym portretem małego księcia. Fotografię wykonała księżna Kate na początku lipca w Norfolk. Książę George uśmiecha się na nim do kamery, siedząc na masce samochodu. Okazuje się, że cała scenografia nie jest przypadkowa. 

Zobacz: Urodzinowy portret księcia George'a. Najstarszy syn Kate i Williama skończył osiem lat!

Urodzinowe zdjęcie księcia George'a hołdem dla księcia Filipa 

Książę George siedzi na masce samochodu, który wygląda bardzo podobnie do tego, który należał do księcia Filipa. Przypomnijmy, że mąż królowej kochał samochody marki Land Rover i był wielkim fanem motoryzacji. To właśnie samochód tej marki wiózł jego ciało (zgodnie z życzeniem zmarłego) w dniu pogrzebu do kaplicy świętego Jerzego.

Zobacz również: Zaskakujące przywileje, masa obowiązków... Jak wygląda życie przyszłego króla?

Teraz Kate tak sfotografowała syna, że nie ma wątpliwości, że pradziadek zaszczepił w George'u pasje do samochodów. To piękny gest rodziny Cambridge. Widać, że pamięć o księciu Filipie wciąż jest żywa...  

książę George hołd dla księcia Filipa
Fot. Serge Lemoine/Getty Images)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?