Elżbieta II nie żyje? Fatalna pomyłka brytyjskich mediów
Fot. Eddie Mulholland - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Kolejny członek rodziny królewskiej opuszcza dwór

Pójdzie w ślady Harry'ego i Meghan?

Aleksandra Andrzejak 23 maja 2021 09:57
Elżbieta II nie żyje? Fatalna pomyłka brytyjskich mediów
Fot. Eddie Mulholland - WPA Pool/Getty Images

Meghan i Harry opuścili Wielką Brytanię. W ich ślad pójdą kolejni członkowie? Wszystko na to wskazuje. O kogo chodzi i co na to królowa?

Trudny rok dla brytyjskiej rodziny królewskiej

Nie da się ukryć, że dla brytyjskiej rodziny królewskiej ten rok jest pełen niespodzianek... i to raczej tych przykrych.  Syn Elżbiety II, książę Andrzej został wmieszany w aferę pedofilską. Następnie Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia królewskich funkcji, po czym udzielili wywiadu u Oprah, o którym mówił cały świat. Szalejąca pandemia koronawirusa i śmierć ukochanego męża księcia Filipa. Dodatkowo okazuje się, że kolejni członkowie rodziny królewskiej planują opuścić dwór. 

Zobacz także: Kate i Williama na intymnymnagraniu z dziećmi. Tacy są prywatnie... Wzruszający widok

Ślub księżniczki Beatrice
Fot. Instagram

Księżniczka Beatrice opuści Anglię?

Księżniczka Beatrice i  Edoardo Mapelli Mozzi wzięli ślub w zeszłym roku. Wydawałoby się, że prowadzą spokojne życie, ale okazuje się, że chcą się wyprowadzić. Według magazynu New Idea księżniczka nie jest szczęśliwa w Anglii. Wraz z mężem planują rozpocząć nowe życie we Włoszech.

Zobacz także: Meghan Markle była śledzona przez detektywa. Tajny agent w końcu przeprosił księżną

Ślub księżniczki Beatrice
Fot. Instagram

Phil Dampier, królewski publicysta twierdzi, że taka decyzja w ogóle go nie dziwi. Ekspert uważa, że ostatnie wydarzenia z życia księżniczki Beatrice, takie jak jej opóźnione zaślubiny i udział jej ojca, księcia Andrzeja, w seks-skandalu z Jeffreyem Epsteinem, mogą być powodem tej decyzji. ,,Nie jest pracownicą królewską i zasługuje na szczęście – mówi  Phil Dampier. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.