EKSKLUZYWNE VIDEO

Od załamania nerwowego do tytułu kochającej matki. Britney Spears obchodzi 38. urodziny!

Czy jeszcze kiedyś powróci na scenę?

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2019 18:54

Ogolona głowa, wizyty w klinikach psychiatrycznych, depresja, atakowanie paparazzi parasolką i walka o prawa do opieki nad synami. Roku 2007 Britney Spears z pewnością nie wspomina najlepiej. Toksyczny związek z Kevinem Federlinem, który zakończył się głośnym rozwodem był jedynie początkiem tragicznych wydarzeń, jakie miały się wydarzyć. Nieustannie była prześladowana przez paparazzi i ciągle odczuwała presję ze strony fanów. Załamała się. Dopiero po latach stanęła na nogi, jednak demony przeszłości powróciły. Czy jeszcze kiedyś powróci na scenę?

Złamana kariera Britney Spears

Dziś Britney Spears zachwyca nie tylko idealną sylwetką i pogodą ducha. Jak widać pobyt na odwyku był jej potrzebny - w pełni przewartościowała swoje życie i obecnie spełnia się w roli matki. Od momentu kiedy udało się jej odzyskać prawa do opieki nad synami, Seanem Prestonem (12 lat) i Jaydenem Jamesem (11 lat), chłopcy są jej oczkiem w głowie.

Myślę, że dobrze się bawiłam, gdy byłam młodsza. Byłam zwyczajną dziewczyną, chłopczycą. Jednak bycie dwudziestolatką było okropne. Moja trzydziestka jest dla mnie znacznie lepsza. Nauczyłam się i poznałam samą siebie o wiele lepiej”, mówiła siedem lat temu w wywiadzie dla Yediot Ahronot. Faktycznie z roku na rok gwiazda zdaje się być w coraz to lepszej formie. Nic dziwnego, że liczba fanów Britney Spears rośnie w zastraszającym tempie, a jej nowe krążki sprzedają się jak świeże bułeczki.

Zawieszenie kariery i pobyt w szpitalu psychiatrycznym

Niestety, demony przeszłości powróciły w tym roku. Gwiazda zawiesiła karierę i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wstrząśnięci fani mówili, że może stać za tym jej ojciec, zaś „księżniczka popu” znalazła się w placówce wbrew swojej woli. W specjalnym nagraniu, zamieszczonym w mediach społecznościowych zapewniła jednak, że po prostu potrzebuje przerwy, by uporządkować sprawy osobiste. Wciąż jednak otwartym pozostaje pytanie: czy zdecyduje się wrócić na scenę?

Wiek Britney Spears nie stanowi tajemnicy. Gwiazda właśnie skończyła 38 lat! Choć u jej boku od dwóch lat widywany jest Sam Asghari, młodszy od Britney o 13 lat model, to niektórzy wciąż czekają na potwierdzenie tego, czy to coś poważnego czy tylko przelotny romans. Czy księżniczka popu wreszcie odnalazła tego jedynego? Zobaczcie, jak wyglądała jej droga na szczyt w naszym ekskluzywnym video!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.