EKSKLUZYWNE VIDEO

Od załamania nerwowego do tytułu kochającej matki. Britney Spears obchodzi 37. urodziny!

Gwiazda powraca w wielkim stylu!

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 15:54

Ogolona głowa, wizyty w klinikach psychiatrycznych, depresja, atakowanie paparazzi parasolką i walka o prawa do opieki nad synami. Rok 2007 z pewnością Britney Spears nie wspomina najlepiej. Toksyczny związek z Kevinem Federlinem, który zakończył się głośnym rozwodem był jedynie początkiem tragicznych wydarzeń, jakie miały się wydarzyć. Nieustannie była prześladowana przez paparazzi i ciągle odczuwała presję ze strony fanów. Załamała się. Dopiero po latach stanęła na nogi i teraz powraca w wielkim stylu!

Urodziny Britney Spears

Dziś Britney Spears zachwyca nie tylko idealną sylwetką i pogodą ducha. Jak widać pobyt na odwyku był jej potrzebny - w pełni przewartościowała swoje życie i obecnie spełnia się w roli matki. Od momentu kiedy udało się jej odzyskać prawa do opieki nad synami, Seanem Prestonem (12 lat) i Jaydenem Jamesem (11 lat), chłopcy są jej oczkiem w głowie.

 „Myślę, że dobrze się bawiłam, gdy byłam młodsza. Byłam zwyczajną dziewczyną, chłopczycą. Jednak bycie dwudziestolatką było okropne. Moja trzydziestka jest dla mnie znacznie lepsza. Nauczyłam się i poznałam samą siebie o wiele lepiej”, mówiła sześć lat temu w wywiadzie dla Yediot Ahronot. Faktycznie z roku na rok gwiazda zdaje się być w coraz to lepszej formie. Nic dziwnego, że liczba fanów Britney Spears rośnie w zastraszającym tempie, a jej nowe krążki sprzedają się jak świeże bułeczki.

Wiek Britney Spears nie stanowi tajemnicy. Gwiazda właśnie skończyła 37 lat! Choć u jej boku od ponad roku widywany jest Sam Asghari, młodszy od Britney o 13 lat model, to niektórzy wciąż czekają na potwierdzenie tego, czy to coś poważnego czy tylko przelotny romans. Czy księżniczka popu wreszcie odnalazła tego jedynego? Zobaczcie, jak wyglądała jej droga na szczyt w naszym ekskluzywnym video!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?