O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati zagra główną rolę w jednej z polskich produkcji!

Gwiazdę zobaczymy na ekranie już jesienią!

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2018 07:25

Przed Weroniką Rosati rok pełen wyzwań. W grudniu na świat przyszła jej córeczka, Elizabeth, gwiazda kursuje między Stanami, a Polską. Oczywiście teraz skupia się głównie na macierzyństwie. Okazuje się, że nie zrezygnuje z zawodowych zobowiązań i właśnie otrzymała angaż do jednej z polskich produkcji. O czym mowa?

Weronika Rosati zagra w polskim serialu! Jakim?

Po porodzie, Weronika Rosati powoli wraca do pracy! Założyła sobie, że zanim córka nie skończy trzech miesięcy nie wejdzie na plan zdjęciowy. W opiece nad małą Elizabeth pomaga jej mama. „Bardzo mało pracowałam w ciąży i to był umyślny zabieg”, opowiadała niedawno aktorka w Pytaniu na śniadanie EXTRA. „Dużo propozycji odrzuciłam. Tak jak na złość, jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to dostałam główną rolę w amerykańskim serialu, potem jeszcze rolę w filmie, który był kręcony w listopadzie na Dominikanie. Było mi trochę żal. Odrzuciłam też kilka polskich propozycji, jedną międzynarodową produkcję z topowym aktorem. Dużo rzeczy mnie ominęło, ale absolutnie było warto”, dodaje.

Aktorka pojawiła się niedawno na planie Diagnozy. Mogliśmy już oglądać w kilku odcinkach pierwszego sezonu serialu TVN, w którym wciela się w nim w siostrę głównej bohaterki Mai Ostaszewskiej, Beatę.

Jak donosi dziennik Fakt, Weronika Rosati wkrótce pojawi się w nowym serialu Polsatu, w którym zagra jedną z głównych ról.  Obok niej pojawi się między innymi Julia Wieniawa. „Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już we wrześniu, a ekipa wchodzi niebawem na plan po bardzo udanych zdjęciach próbnych”, zdradza informator tabloidu.

Kariera Weroniki Rosati

Weronika Rosati karierę rozpoczęła od gry w polskich serialach. Zadebiutowała rolą w filmie Patryka Vegi - Pitbull. Od tamtej pory współpracowała z najlepszymi aktorami i reżyserami światowej sławy, między innymi: Agnieszką Holland, Krzysztofem Zanussim, Michaelem Douglasem, Morganem Freemanem, Sharon Stone, Davidem Lynchem. Jest laureatka wielu nagród i wyróżnień. 

„Moim ulubionym słowem, które idealnie określa mój stosunek do aktorstwa, jest „drive”. Napęd, mocc, nieustająca chęć, żeby ruszać do przodu. Tak naprawdę, mimo zmęczenia, moim paliwem jest moja pasja”, mówiła VIVIE! w ostatnim wywiadzie z roku.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.