Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati urodzi chłopca czy dziewczynkę? Znamy płeć i imię dziecka!

Gabriela Czernecka 25 września 2017 13:00
Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański

Weronika Rosati lada dzień po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem jej dziecka jest partner aktorki, Robert Śmigielski. Weronika Rosati w ciąży prezentuje się olśniewająco! Widać, że błogosławiony stan jej służy. Dziś pojawiły się informacje dotyczące płci i imienia dziecka aktorki. Poznajcie szczegóły!

 

Polecamy: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

 

Weronika Rosati w ciąży kwitnie! 

Weronika Rosati pojawiła się podczas finałowej gali 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka miała na sobie kreację od mamy, Teresy Rosati. Wzorzysta suknia idealnie podkreśliła jej ciążowe krągłości. Gwiazda wyglądała promiennie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Widząc najnowsze zdjęcia Weroniki nie mamy wątpliwości, że już niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Jak informuje jeden z serwisów plotkarskich aktorka ma wyznaczony termin na za trzy miesiące. Magazynowi „Party” udało się ustalić nawet płeć dziecka gwiazdy! Chłopiec czy dziewczynka?

 

Polecamy: Czy to koniec problemów zdrowotnych Weroniki Rosati? Aktorkę czeka poważna operacja

 

Ciąża Weroniki Rosati: Chłopiec czy dziewczynka?

 

Podobno Weronika Rosati spodziewa się córeczki! To świetna wiadomość dla przyszłej mamy. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że bardzo chciałaby mieć córkę, której nadałaby imię na część swojej idolki. Córka Weroniki Rosati miałaby więc nazywać się Elżbieta, na cześć Elizabeth Taylor. Taylor to popularna aktorka nagrodzona dwoma Oscarami, znana z takich filmów jak „Kleopatra” czy „Kto się boi Virginii Woolf?”. Czy faktycznie Weronika Rosati urodzi córkę? Dowiemy się za trzy miesiące, chyba że gwiazda wcześniej wyda oświadczenie w tej sprawie. Jak na razie, sama zainteresowana milczy w tej sprawie. Co ciekawe, Rosati długo zwlekała z ujawnieniem informacji o błogosławionym stanie. Dopiero gdy ciążowe krągłości zaczęły być widoczne potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Czy tym razem odpowie na plotki dotyczące płci dziecka?

 

Nie pozostaje nam na razie nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom!

Weronika Rosati, Robert Śmigielski
Fot. East News

Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Weronika Rosati
Fot. East News
Weronika Rosati
Fot. East News

Polecamy również: Zniewalająca Weronika Rosati, barwna Monika Olejnik i państwo Starakowie. Tak prezentowały się gwiazdy ostatniego dnia festiwalu w Gdyni!

oraz: Weronika Rosati wyjechała na wakacje! Gdzie przebywa przyszła mama?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.