Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati zachwyca perfekcyjną sylwetką po porodzie! 

Gwiazda zamieściła seksowne zdjęcie w bikini

Konrad Szczęsny 14 lipca 2018 15:45

Jej ukochana córeczka Elizabeth przyszła na świat zaledwie siedem miesięcy temu, a Weronika Rosati już zachwyca perfekcyjną sylwetką! Gwiazda zamieściła na Instagramie seksowne zdjęcie w kusym bikini, które idealnie eksponuje jej kształty: płaski brzuch, kształtny biust oraz wysportowaną sylwetkę. Fani aktorki wprost oszaleli z zachwytu!

Weronika Rosati w bikini pół roku po porodzie

Weronika Rosati przebywa obecnie w Hiszpanii w związku ze zobowiązaniami zawodowymi. Poza intensywnym czasem spędzanym na planie filmowym, aktorka stara się również każdą wolną chwilę poświęcać córeczce Elizabeth i korzystać z uroków pięknej pogody. Zamieszcza na Instagramie m.in. zdjęcia zapierających dech w piersiach krajobrazów z morzem w tle, które budzą zachwyt wśród jej fanów.

Fani o figurze Weroniki Rosati po urodzeniu córki i zdjęciu z bikini

Jednak to fotografia, na której gwiazda prezentuje swoje wdzięki w bikini z falbankami wywołało prawdziwą sensację! Fani wprost oszaleli z zachwytu, gdy Weronika Rosati zamieściła zdjęcie w sieci.

„Właśnie podchodzilam do lodówki...ale chyba zawrócę i zacznę robić brzuszki 😹 hot mama! 💪👏”, podkreśliła z uznaniem jedna z nich. „Bozeeee jak pieknie! To juz po dziecku? Wow 💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽😍”, dodała druga. „Matko 😱skiczna i mądra kobieta ! A jak to możliwe ze tak ślicznie wyglądasz po dzidzi 😃😍💃🏼 ja po dwóch i ciężko wracam do formy 🙈 All the best 🌸”, dodała trzecia.

Zgadzasz się z ich opinią? W galerii możesz zobaczyć pełne czułości fotografie aktorki z córeczką Elizabeth  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.