Weronika Rosati, Viva! 2010 MT
Fot. Marcin Tyszka
O TYM SIĘ MÓWI

„Przez 14 lat zawsze byłeś przy moim boku. Żegnaj, maleństwo”. Weronika Rosati o ukochanym psie

Weronika Bruździak-Gębura 4 lutego 2017 15:45
Weronika Rosati, Viva! 2010 MT
Fot. Marcin Tyszka

Weronika Rosati we wzruszającym wpisie na Instagramie pożegnała ukochanego psa. Bugsy rasy yorkshire terrier towarzyszył jej przez 14 lat życia. Co napisała aktorka?

 

Pożegnanie ukochanego pupila

„Dzisiaj straciłam jednego z moich najlepszych przyjaciół, jakich kiedykolwiek miałam. Żadne słowa nie wyrażą tego, jak bardzo za tobą tęsknię, Bugsy. Przez 14 lat zawsze byłeś przy moim boku, puszysta istoto o ogromnym sercu. Żegnaj, maleństwo”, napisała aktorka dwa dni temu. Jej post polubiło prawie 800 osób. Fani wyrażali wyrazy współczucia: „Bardzo mi przykro”, „Tulimy mocno”.

 

 

 

Aktorka na swój profil na Instagramie wrzuciła też inne zdjęcie ukochanego zwierzaka. „Śmiały, pewny siebie, odważny, inteligentny” - tak książki o psach opisują usposobienie tej rasy.

 

 

Drugi pies aktorki

Weronika Rosati ma też drugiego pupila, Taylora. Podobnie jak Bugsy, pies jest rasy yorkshire terrier. Aktorka przygarnęła go w 2015 roku.

 

 

#picoftheday #happy #international #cuddleday #taylor #puppy #yorkie #petsofinstagram #mustlovedogs #tbt 🐒

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati)

 

Polecamy też: Rekordzistka! Zobacz wszystkie okładki VIVY! z Weroniką Rosati. Gwiazda kończy 33 lata​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?