Mała Elizabeth jest podobna do mamy?

Olga Figaszewska 8 marca 2018 15:00

Weronika Rosati po czterech miesiącach przyleciała do Polski. Wydawało się, że młoda mama dalekie podróże ma jeszcze przed sobą. Aktorka każdą wolną chwilę poświęca swoim najbliższym, a córeczka Elizabeth towarzyszy jej na każdym kroku. Gwiazda często dzieli się z fanami tymi pięknymi chwilami. Z okazji Dnia Kobiet Weronika Rosati opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcie, które opatrzyła ważnym przesłaniem. Czego dotyczy?

Weronika Rosati o najważniejszych kobietach swojego życia

8 marca to wyjątkowe święto. W końcu nie tylko mężczyźni składają kobietom życzenia. Nie ma silniejszej więzi niż ta miedzy matką, a dzieckiem. Weronika Rosati wie o tym najlepiej, bo sama ma bardzo bliski związek ze swoją mamą, projektantką Teresą Rosati. Dlatego tym bardziej, wpis gwiazdy na Instagramie nikogo nie powinien dziwić.

„Z okazji dnia kobiet podzielę się z wami selfiakami z ważnymi kobietami w moim życiu 💜 zaczynam od mojej córeczki Elizabeth ( nie Elżbiety wg niektórych 😉) wszystkim kobietom życzę wspaniałego dnia!”, napisała Weronika Rosati pod wspólnym zdjęciem z pociechą. Kolejna fotografia, to oczywiście wspólny portret aktorki z mamą, Teresą Rosati.

Przypomnijmy, że Elizabeth urodziła się w grudniu. Informację tę potwierdziła mama aktorki, Teresa Rosati. Projektanta opublikowała wymowny post na Instagramie, w którym zdradziła także płeć dziecka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego i podziękowała ukochanej córce za piękną wnuczkę. Aktorka zdecydowała się nadać dziecku imię na cześć swojej wielkiej idolki, Elizabeth Taylor!

„Wiem, że bardzo chcę zostać mamą, ale rodzinę muszę stworzyć z odpowiednią osobą, taką, z którą chcę być do końca życia. Bardzo wierzę w miłość i w to, że jeśli ona będzie, wszystko inne też się pojawi”, mówiła dwa lata temu w wywiadzie dla Show.  

 

 

1/4
Weronika Rosati z córką Elizabeth
Copyright @Instagram @weronikarosati
1/4

 Weronika Rosati z córką Elizabeth

2/4
Weronika Rosati, jak udaje jej się wrócić do sylwetki sprzed ciąży?
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
2/4

 Weronika Rosati z córką Elizabeth

3/4
Teresa Rosati jednak wspiera Weronikę Rosati po porodzie. Mamy dowód!
Copyright @Instagram @weronikarosati
3/4

Weronika Rosati z mamą, Teresą Rosati

4/4
Weronika Rosati z mamą Teresa Rosati
Copyright @Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
4/4

Weronika Rosati z mamą, Teresą Rosati

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.